Bijlage E. 2 5e. School E in de Polsbroek Eene school voor lager onderwijs met 7 klassen. 6e. School in de Hoven. Eene school voor. lager onderwijs met 7 klassen. 7e. School F in de David Evekinkstraat. Deze school is 15 November geopend met 2 klassen. 8e. School O aan den Tadamasingel. Eene school voor lager onderwijs met 7 klassen. Aan den Tadamasingel zijn twee scholen in één gebouw ondergebracht n.l. de scholen B en O. 9e. School H aan den Louisesingel. Eene school voor lager onderwijs met 7 klassen. Op alle openbare scholen geschiedt de toelating na de zomervacantie. In de scholen in de Hoven en H is eene cursus voor vervolgonderwijs, waar de gewone vakken worden onderwezen, in school F ook landbouwkunde, er bestaan twee klassen Toelating 1 Oct. Bijzonder lager onderwijs le. Eene Chr. school voor U.L.O. en L O., Oude- wand 35. Deze school gaat uit van de Ver. tot Be vordering van het Chr. Onderwijs te Zutphen; zij heeft 6 klassen L.O. en 3 klassen U.L.O. 2e. Eene Chr. school voor L.O. David Evekink straat 2. Deze gaat uit van dezelfde vereeniging en heeft 8 klassen. Bijlage E. 3 3e. Eene school voor R.K. Jongens aan den Teng- nagelshoek. Eene school voor gewoon lager onderwijs, met 8 klassen. 4e. Eene school voor R K- Meisjes St. Anna school aan den Tengnagelshoek 3. Een school voor gewoon lager onderwijs. Deze school heeft twee afdeelingen resp. 6 en 8 klassen, (jaarklassen) waar Fransch, Duitsch en Engelsch wordt onderwezen. Op geen der bijzondere scholen is eene cursus voor vervolgonderwijs. Het Onderwijs. School A, toestand bevredigend. School B, toestand goed, doch in de hoogere klassen geremd door kinderen ongeschikt voor H.B.S. enz. School C, geen opmerkingen. School D, goed. School E, geen opmerkingen. School F, geen opmerkingen. School in de Hoven, toestand normaal. School O, wegens het ontbreken van daarvoor vol doende localiteit was het onderwijs in de vrije- en orde oefeningen nog steeds ge brekkig. Overigens geen opmerkingen. School H, geen opmerkingen. Chr. M U.L.O. en L.O. scholen, geen opmerkingen. R K Jongens- en Meisjesscholen, toestand bevredigend. Schoolgebouwen. School A, in een paar lokalen de banken geverfd, de verlichting met kunstlicht kon beter.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1927 | | pagina 107