124 Aan de N. V. Geld. Papiermaatschappij i>\h. E. G. Volkersz tot uitbreiding barer inrichting door plaatsing van diverse machines en electromotoren in perceel Marschpoortstraat 15a; J. B. Damen tot oprichting eener smederij in perceel Oude wand 31 en 33: de fa H. J. Peesink en Co tot aanbrenging van een monfrolleybaan, gedreven door een electro motor van 7V2 P.K. in perceel Havenstraat 7; de N.V. Bataafse/ie Petroleununaatschappij en N.V. Acetylena tot oprichting eener bewaarplaats van diverse olieën op perceel Hoornwerk (voor den tijd van zes maanden); de fa H. J. Peesink en Co. tot plaatsing van een goederenlift in perceel Havenstraat 10; B. Tesink tot uitbreiding zijner koperslagerij door plaatsing van 3 electromotoren in perceel Lieven- heersteeg 26 en Wanne 9 H. J. Everhard tot oprichting van een rookerij in perceel Heukestr. 16; Acetylena tot oprichting van eene benzine-instal- latie voor het perceel Nieuwstad 69 D. A. Noach tot oprichting van een bewaarplaats van beenderen op een perceel aan den Houtwal de N. V. Vee- en Vleeschhandel en Exportslagerijen vjh P. Philips en Zonen tot oprichting van een darmenzouterij in perceel Noorderhaven 15; de Automaat tot oprichting eener benzine-installatie voor perceel Halterstr. de N. V. Zutphensche Broodfabriek tot vervanging /2S- van twee ovens door een heetwateruittrekoven en een rijskast in perceel Havcnstr. 35 Aan de fa. J. Goorman en Co. tot uitbreiding barer inrichting door bijplaatsing van electromotoren en diverse machines in perceel Oudewand 23 Acetylena tot oprichting eener benzine-installatie voor perceel Spittaalstr. 32 M. Garssen tot uitbreiding zijner rookerij door aanbrenging van een derde rookinrichting in per ceel Korte Beukerstr. 12 de Automaat tot oprichting van een benzine- en petroleum-installatie vóór en in het perceel Marsch- poortstr. 13; G. J. Olthof tot plaatsing van een electromotor ter aandrijving van diverse landbouwwerktuigen in perceel Laarstr. 134; de fa. A. Velders en Zn. tot uitbreiding harer inrichting door plaatsing van een electromotor ter aandrijving van een pakkcteermachine in perceel Korte Hofstr. 1 H. Schut en M. Jurriëns tot oprichting eener inrichting voor machinale houtbewerking in per ceel Hoornwerk 37 (voor den tijd van 1 jaar); de fa. H. J. Peesink en Co. tot aanbrenging van een goederenlift in perceel Havenstr. 12 G. J. Hammink tot uitbreiding zijner smederij door plaatsing van diverse electromotoren en werk tuigen in perceel Kolenstr. 29 en de fa. Spruijt en Co. tot uitbreiding harer inrich ting door plaatsing van diverse electromotoren en machines in perceel Kattenhavenstraat. 125

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1925 | | pagina 64