72 Algemeene Begraafplaats. Het plantsoen op de begraafplaats werd naar behooren onderhouden. De volgende graven werden op daartoe strekkend verzoek door de gemeente in voortdurend onderhoud genomen graf No. 668 in de 2e klasse voor f 3,— per jaar; graf No. 391 in de 2e klasse voor f 3,— per jaar; graf No. 93 in de 2e klasse voor f 3,— per jaar; graf No. 357 in de le klasse voor f 8,per jaar; graf No. 356 in de 2e klasse voor f 3,— per jaar graf No. 381 in de 2e klasse voor f 3,- per jaar,' de graftuin op graf No. 227 en 227a in de le klasse voor f 4,per jaar; de grafsteen van graf No. 747 der 2e klasse voor f 3,— per jaar. Bij Uw besluit van 23 November werd het onderhoud van graf No. 12 in de le klasse door de gemeente in voortdurend onderhoud genomen tegen betaling ineens van f 180,—. Daar in de bestaande oprijlaan een voor begrafenis automobielen te kleine bocht aanwezig was, is ten behoeve van het omrijden een bestaand pad enkele meters verlegd. Braiidwezen. Aangaande het brandwezen wordt verwezen naar het verslag van de Brandweer als bijlage S hierachter gevoegd. 73 HOOFDSTUK Vla. Medische Politie. a. Toestanden, welke invloed kunnen uitoefenen op de Volksgezondheid. Wat de regeling van den ontsmettingsdienst betreft, wordt verwezen naar het verslag, dat als bijlage Na. hierachter is afgedrukt. Zie verder de hierachter als bijlagen afgedrukte ver slagen ten opzichte der volkshuisvesting (bijlage A), het verslag der gezondheidscommissie (bijlage B), de verslagen der commissie inzake de waterleiding en de gemeente-reiniging (bijlagen L. en N). b. Heerschende ziekten. In 1925 kwamen 28 gevallen van roodvonk, 10 van diphtheritis en 3 van typhus voor. Gezorgd werd dat riolen en uitmondingen van grachten geene schadelijke uitwasemingen konden verspreiden. c. Begraafplaats. In deze gemeente bestaan drie begraafplaatsen, nl. een algemeene begraafplaats aan den Warnsveld- schen weg, een bijzondere begraafplaats voor Roomsch-Katho- lieken aan den Warnsveldschen weg, en een bijzondere begraafplaats voor Israëlieten, aan den Vierakkerweg.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1925 | | pagina 38