62 Voor gasfabriek, waterleiding, electriciteitsbedrijf en telefoon werd bovendien ongeveer 1284 M2 straatwerk verricht. De benoodigde keien werden na gehouden inschrij ving gekocht van de N.V. Steen- en Bouwstoffen Handel Mij. te Rotterdam voor den prijs van f 190.— per 1000 stuks. De geleverde keien waren Melafierkeien, formaat 20 X 13 X 15 c.M. Bovendien werd een partij Zweedsche granietkeien, groot 20 X 14 X 15 c M. in voorraad gekocht, die de voorgenoemde N.V. door bizondere omstandigheden voor den lagen prijs van f 8.— per M2 kon leveren. De levering der benoodigde veldovenstraatklinkers werd na gehouden inschrijving opgedragen aan de „Waalsteen Industrie" voorh. Henri Ter windt te Arnhem voor den prijs van f 39.— per 1000 stuks. Ten behoeve van de bestrating op het terrein Wen- sinck en op het terrein der David-Evekink's Stichting werd na gehouden inschrijving mede aan de „Waalsteen Industrie" de levering van de benoodigde ringoven- straatklinkers opgedragen voor f 30.50 en f 31.— per 1000 stuks. De N.V. Vigorose Cementindustrie „De Meteoor" te De Steeg, leverde na gehouden aanbesteding een hoeveelheid trottoirtegels voor f 1.88 per M2 en beton- trotloirband voor f 1.44 per M', welke in hoofdzaak voor het terrein der David-Evekink's Stichting zijn bestemd. De kosten van de diverse bestratingen werden be streden uit de in de begrooting voor 1925 toegestane gelden, uitgezonderd 63 de bestrating op het terrein Wensinck, welke behoort tot aanleg straten terrein Wensinck, en de bestratingen op het Tadamaplein, welke behooren tot de verbetering van het Tadamaplein waarvoor een bizonder crediet werd verleend. Aanbesteed werd het maken van eene rioleering in- en van de aardenbaan voor enkele wegen in het Deventerwegkwartier, welk werk werd gegund aan W. H. H enrix alhier, voor de som f 19550.— Voor aanleg straten en maken rioleering op het terrein van de David-Evekink's Stichting werd door uwen Raad aan die Stichting een subsidie van f 10000. verstrekt. Voor dien aanleg werden bovengenoemde bestratingsmaterialen gekocht. Bovendien werd na ge houden aanbesteding de levering van de benoodigde rioolbuizen en putringen opgedragen aan de firma Van Waning Co, terwijl de gietijzeren put randen geleverd zijn door de Doetinchemsche Ijzer gieterij. Bij Uw besluit van 2 Maart werd een crediet ver leend groot f 590.— voor verbetering van het Tadama plein. Behalve bovengenoemde bestratingswerken en nader te noemen wegverhardingen werd daaruit eene uitbreiding van de rioleering aldaar bekostigd. Bij Uw besluit van 4 Mei werd een crediet verleend voor het verlengen van de rioleering in den Weg naar Warnsveld. De bestaande rioleeringen werden onderhouden, waar noodig geruimd en hersteld. Het riool in den Marti- netsingel werd vernieuwd vanaf het gerechtsgebouw tot het Vischpoortplein.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1925 | | pagina 33