4 J 5c. 50 b. kantoor gemeentereiniging c, gemeentelanderijen 3. het gebouw naast het gemeentehuis, waarin ge vestigd de afdeeling Financiën der gemeente secretarie 4. de woning van den concierge van het gemeentehuis; 5. het gebouw aan het Kerkhof, bevattende de militiezaal, tevens lokaal voor publieke verkoopingen en verpachtingen, het consultatielokaal van den gemeente-geneesheer en de woning van den tweede bode 6. de boterbal met bijbehoorend waaggebouw en botermijn 7. de vischmarkt 8. het keuringsgebouw aan het Hagepoortpleiu 9. de arbeidsbeurs aan de Kolenstraat 10. het bureau van politie aan de Groenmarkt 11. de veemarkt aan de Havenstraat; 12. het Wijnhuis, waarin de Graafschapsche Oudheids kamer is gevestigd 13. de waag onder den Wijnhuistoren 14. het politieposthuis in de Hoven; 15. het politieposthuis aan den Deventerweg 16. dezeven bergplaatsen voor brandbluschmiddelen; 17. de stadstimmerwinkel en het magazijn met woning aan het Kerkhof 18. de bergloods in den Weezenhof, thans als nood woning verhuurd aan het daklooze gezin De Man voor f 0.50 per week; 51 19. de bergplaats aan den Vliegendijk 20. de bergplaats voor den benzinemotor aan den Graaf-Ottosingel, in medegebruik bij den keuringsdienst voor waren voor stalling van een auto tegen een vergoeding van f 12.— per jaar; 21. de lokalen in gebruik bij de naai- en breischool aan den Paardenwal 22. de bergplaats voor de brancard en voor materialen voor den ontsmettingsdienst aan de Rosmolensteeg; 23. de éénkamerwoning aan de Rosmolensteeg, bestemd voor huisvesting van die gezinnen, die tengevolge van de te houden ontsmettingen, tijdelijk hunne woning moeten verlaten 24. 16 urinoirs; 25. 18 watertrappen en spoelingen 26. de ruïne over de Berkel 27. de publicatieborden 28. twee openbare privaten 29. het gebouw op de begraafplaats, waarin schijn- kamer en wachtkamer voor het publiek en woning voor den opzichter 30. het lijkenhuisje op de begraafplaats 31. de warme- en koude kassen en bergloods in de gemeentelijke kweekerij aan den Buitensingel 32. het gebouw aan den Buitensingel, in gebruik bij den gemeentelijken ontsmettingsdienst 33. de loods tot berging van cokes op het terrein van de gasfabriek 34. de houten loods, waarin de electromotor voor de bemaling van de binnengracht, geplaatst in den botanischen tuin bij het gymnasium.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1925 | | pagina 27