Bijlage E. 6 L. O. en U. L. O. (in wording) hebben alle een druk gebruikte bibliotheek; zij bezitten samen 2000 boeken, zij worden door de kinderen zeer gewaardeerd. De overige scholen hebben geen bibliotheek. Schoolvergaderingen. Deze werden gehouden aan school A 4, B 1 en herhaalde besprekingen na 4 uur, C 2, D 1, E 4, F 2 en H 2. Aan bijna alle scholen werden deze gehouden, doch enkele gaven geen aantal op. Ouderavonden Deze werden gehouden aan school A 2. B 2, C geen, D geen, E geen, F geen, G geen en FI 1 aan de andere scholen werden deze niet gehouden. Personeel scholen. Het personeel der scholen bestond op 1 Jan. 1025 uit: School A. Het hoofd, 2 onderwijzers en 4 onderwijzeressen. Mej. C. E. Baerents verkreeg met ingang van 1 No vember eervol ontslag en werd vervangen door mej. W. Uiterwijk. School B. Het hoofd, 2 onderwijzers en 3 onderwijzeressen. School C. Het hoofd, 2 onderwijzers en 3 onderwijzeressen. Bijlage E. 7 School D. Het hoofd, 3 onderwijzers, 2 vakonderwijzers en 2 vakonderwijzeressen. School E. Het hoofd, 3 onderwijzers, 3 onderwijzeressen en 1 vakonderwijzeres. School F. Het hoofd, 4 onderwijzers, 2 onderwijzeressen en 1 vakonderwijzeres. School O. Het hoofd, 3 onderwijzers, 3 onderwijzeressen en 1 vakonderwijzeres. School H. Het hoofd, 2 onderwijzers, 4 onderwijzeressen en 1 vakonderwijzeres. Mej. S. Revclman verliet op 31 Oct. den dienst met pensioen en werd vervangen door mej. G. Tlion. Vervolgcursus school F. Hoofd Gijmink, G. J. Vervolgcursus school li. Hoofd Meijer, W.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1925 | | pagina 109