Bijlage D. 36 1 October 1924 t/m 31 Maart 1925 zijn de lessen waargenomen door Ds. P. M. de Jong en Ds. C. J. van Paassen. Vanaf de Paasclivacantie was de heer Dobbinga ongesteld. Zijn lessen werden waargenomen door den heer Kreulen. Dr S. van Woerden was de maand Sep tember niet aanwezig wegens dienstplicht. De lessen zijn door verschillende heeren waargenomen. De heer Donk werd eenige weken voor het eind-examen ongesteld, het eindexamen (mondeling) werd toen afgenomen door den heer De Groot, de overgangsexamens door den heer Doornenbal in overleg met den .pheer Donk. Toestand van het onderwijs, b. Geen bijzondere opmerkingen Gebouw en c. Aan het gebouw ontbreekt een gym- hulpmiddelen en eeM aardrjjkskunde lokaal. onderwijs: De hulpmiddelen voor natuurkunde onder wijs zijn nog zeer beperkt. Bijlage E. VERKORT VERSLAG over den toestand van het Lager Onderwijs in de gemeente Zutphen over het jaar 1925. Aantal en aard der scholen. Op 31 December 1925 bestonden in deze gemeente acht openbare en vier bijzondere scholen benevens een openbare cursus voor vervolgonderwijs. Openbaar gewoon lager en u. I. onderwijs. Ie. School A in de Van Tilstraat. Deze school is eene opleidende school voor H. B. S. en gymnasium, handelsdagschool en U. L. O. en heeft 6 klassen. 2e. School B aan den Tadamasingel. Deze beslaat den rechtervleugel beneden en de geheele bovenverdieping van het gebouw; ze is een school voor opleiding H. B. S., gymnasium, handelsdagschool, U. L. O. en heeft 6 klassen. 3e. School C in de David Evekinkstraat. Eene school voor gewoon lager onderwijs met 6 klassen. 4e. School D in de Waterstraat. Voor uitgebreid lager onderwijs met 4 klassen. Deze

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1925 | | pagina 106