26 Van de mannelijke leerlingen kon dus ruim 23 van de vrouwelijke leerlingen bijna 18 n'et bevorderd worden. Van de 16 mannelijke en 5 vrouwelijke leerlingen, die het volledig onderwijs in de 3e klasse volgden, kon aan 9 mannelijke en 3 vrouwelijke het voorloopig diploma dat aan het einde van die klasse behaald kan worden, worden uitgereikt, terwijl 7 manne lijke en 2 vrouwelijke leerlingen werden afgewezen. Van de geslaagden gaven 9 mannelijke en 2 vrouwelijke zich op voor de vakop leiding in de 4e klasse. Het eindexamen werd afgenomen ten over staan van de Commissie van Toezicht en een Commissie uit vertegenwoordigers van den Handel. Deze laatste commissie was dezelfde als die voor het eindexamen der Gemeentelijke Handelsschool. Het schriftelijk examen werd gehouden van 6-8 en van 20—22 April; het monde ling onderzoek op 29 April. Het diploma als boekhouder kon worden uitgereikt aan 10 mannelijke en 4 vrouwelijke leerlingen; afgéwezen 5 manne lijke en 2 vrouwelijke leerlingen. Het diploma als Engelsche handels correspondent werd behaald door 8 27 mannelijke en 6 vrouwelijke leerlingenaf gewezen 2 vrouwelijke leerlingen. Het diploma als Duitsche Handels correspondent werd uitgereikt aan 5 mannelijke en 1 vrouwelijke leerling. Afge wezen geen. Het diploma als Nederlandse he Handelscorrespondent werd behaald door 7 mannelijke en 2 vrouwelijke leer lingen. Afgewezen geen. Bij den aanvang van den nieuwen cursus keerden van de bevorderden 5 niet terug, terwijl van de niet bevorderden en niet ge slaagden 19 de school verlieten. De inschrijving van nieuwe leerlingen had plaats in de maand Mei 1925. Met de leer lingen, die zich later aanmeldden, werden geplaatst 53 leerlingen. De verdeeling der leerlingen over de ver schillende klassen was op 31 December 1925

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1925 | | pagina 101