/f Bijlage D. 18 Tengevolge van ziekteverzuim der leeraren konden 13 uren, tengevolge van familie- of andere omstandigheden 13 uren niet gegeven worden. Hiervan werden er 10 waargenomen door de andere leeraren, terwijl 16 uren onvervuld bleven. Volgende tabel geeft een overzicht van de opengevallen uren en van de wijze waarop zij gedeeltelijk vervuld zijn. LEERAREN Aantal j Aantal uren uren ver- waarge- zuimd. nomen. Dr. J. W. Lem N. C. Meijer Drees K. Koiter J. Goemans J. Tj. Wielinga M. N. H. Leijs Dr. S. Postma J. M. L. Saunders C. Hage E. E. J. Kerkmeijer T otaal 10 Leerlingen. Het aantal leerlingen bedroeg op 1 Januari 1924 (zie verslag over 1923). Tusschen 1 Januari en het einde van het schooljaar heeft 1 mannelijke leerling uit de lste klasse wegens zeer onvoldoende vor deringen de school verlaten. Bijlage D. 19 Klasse mannelijke leerlingen vrouwelijke leerlingen Totaal I II ,3 9 1 4 14 13 Totaal 22 Op het einde van In 5 ?t schooljaa 27 r konden 11 mannelijke leerlingen van de lste klasse bevorderd worden tot de 2e klasse, 1 man nelijke leerling werd niet bevorderd en verliet de school. De vrouwelijke leerling die door ziekte het onderwijs zeer onvolledig had kunnen volgen, zou op eigen verzoek dezelfde klasse nog eens doormaken. Oorspronkelijk hadden zich 2 mannelijke en 4 vrouwelijke candidaten voor de le klasse aangemeld; 1 vrouwelijke trok zich terug en de overige konden zonder examen worden toegelaten. Hiervan had 1 mannelijke het einddiploma der Handelsdagschool, terwijl de overigen bevorderd waren naar de 4e klasse der hoogere burgerschool. Bovendien werd nog 1 vakleerling voor Natuur- en Scheikunde tot de le klasse toe gelaten. Resumeeiende bedroeg dus het aantal leerlingen op 31 December 1924 met inbegrip van 1 vakleerling

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1924 | | pagina 99