Bijlage D. 16 C. Schulz. Met Hagenbeek naar de wildernis. R. J. de Stoppelaar. Waar de greiden groenen en de wateren klotsen. Gedenkschrift der Zuid-Hollandsclie Maat schappij tot redding van drenkelingen. In September werd een supplement op den catalogus gedrukt en aan de leerlingen uitgereikt. De uitgifte van boeken had op de gewone wijze plaats. Gedurende het schooljaar 19231924 werden in 14 zittingen aan 165 leerlingen 1636 boeken uitgereikt. Afdeeling B. Handelsklassen. Personeel. In deze afdeeling werd op 31 December 1924 les gegeven door de leeraren der hoo- gere burgerschool. Bijlage D. 17 Aantal NAAM Vakken van onderwijs. uren per week. Dr. J. W. Lem, directeur N. C. Meijer Drees A. J. M. Bruggemeijer K. Koiter R. J. Donker A. Janssen J. Tj. Wielinga M. N. H. Leijs Wiskunde Nederl. taal en letterkunde Fransche taal, letterkunde en handelscorr. Engelsche taal, letterk. en handelscorr. Hoogduitsche taal. letterk. en handelscorr. Aardrijkskunde Geschiedenis Handelskennis, Boekh., Handelsrek. en Nederl. Handelscorr. Natuurkunde Scheikunde en Warenken. Staatsw.sch., Handelsrecht. Lichamel. oefen, (jongens) Lichamel. oefen, (meisjes) Vrouwelijke handwerken Stenogr. en Machineschr. l.k. 7 n.k.2 4 16 3 6 5 1 1 1 D. F. Keiser Dr. S. Postma J. M. L. Saunders C. Hage Mej. P. M. v. d. Weel Mej. H. K. Uiterwijk Bovendien nog door A. Barto Bedienden K. Singer, Amanuensis voor de Natuurwetenschappen. H. Derks, Concierge. Bij Raadsbesluit van 18 Augustus 1924 werd tot vastleeraar in Stenographic en Ma- chineschrijven benoemd de heer A. Barto, reeds eenige jaren als zoodanig werkzaam. Voor de overige mutaties onder het personeel wordt verwezen naar het verslag vair af deeling A. 2 (3)

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1924 | | pagina 98