/J2 Bijlage D. 12 H. A. Holl, M. A. Jansen, M. B. E. Koopman, K. Miedema, G. E. H. Tulein Noltlienius, D. A Roelofsen, J. v. d. Veen, J. v. d. Woude. Hunne voorloopige bestemming is: 2 studeeren voor arts. 2 studeeren voor Staatsexamen A. 1 studeert voor Surnumerair registratie. 1 veearts. 1 notaris. 1 ingenieur aan de T. H, te Delft. 1 architect. 1 zendeling-leeraar te Oegst- geest. 1 examen ambtenaar ge meentesecretarie. 1 is geplaatst op de M. T. S. te Haarlem. 2 zijn geplaatst in een handelszaak. 1 heeft nog geen beslissing genomen. Verorde- Deze bleven ongewijzigd, ningen. Programma Gedurende het mondeling gedeelte van het eindexamen konden alleen de lessen in de beide 4de klassen doorgaan. Van de daarvoor in aanmerking komende Bijlage D. 13 vakken is de verdeeling der klassen over de leeraren in het schooljaar 1924 1925 als volgt Wiskunde: in klassen la, lila, 111b, IVa, IVc de heer H. W. Hageman; in klasse lb, 1 la, lib, Va, Vc de heer Tj. Blo m. Scheikunde: Practische scheikunde in de 5de klasse de heer W. v. d. Broek; in de overige klassen Dr. S. Post m a. Staatsinrichting: in klasseIII de heer J. Kroese; in klasse IV de heer J. M. L. Saunders. Fransch: in klasse I de heer J. Kroese. in de overige klassen de heer A. J. M. Bruggemeijer. Hoogduitsch: in klasse I Mej. H. Cohen; in de overige klassen de heer R. J. Donker. Het onderwijs in vrouwelijke handwerken werd uitgebreid tot de 4e klasse. Gebouw. Bijzondere verbouwingen buiten de ge wone herstellingen hadden niet plaats; de moderniseering der lokalen werd niet voort gezet; met de verbetering der verlichting waarop in het vorige verslag werd aange drongen, is nog geen begin gemaakt. Leermiddelen. Aangeschaft werden voor: Natuurkunde1 installatie voor draadlooze telegraphie;

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1924 | | pagina 96