iSx. /GS Bijlage D. 2 was op 31 December 1924 als volgt samen gesteld NAAM. VAKKEN VAN ONDERWIJS. Aantalurf» per week. Dr. W. Lem, directeur Tj. Blom H. W. Hageman D. F. Keiser Dr. S. Postma O. van der Meer J. M. L. Saunders A. Janssen J. Tj. Wielinga N. C. Meijer Drees A. J. M. Bruggemeijer K. Koiter R. J. Donker (tijd.) M. N. H. Leijs E. E. J. Kerkmeijer C. Hage Mej. P. M. van der Weel Mej. H. K. Uiterwijk Mej. H. Cohen (tijd.) J. Kroese (tijd W. v. d. Broek (tijd Werktuigkunde, Kosmographie Wisku nde Wiskunde Natuurkunde Scheikunde Plant en Dierkunde Staatswetenschappen Aardrijkskunde Geschiedenis Nederlandsche taal en letterkunde Fransche taal en letterkunde Engelsche taal en letterkunde Floogduitsche taal en letterkunde Handelswetenschappen Handteekenen Rechtlijnig teekenen Lichamelijke oefening (jongens) Lichamelijke oefening (meisjes) Vrouwelijke handwerken Hoogduitsche taal Fransche taal, Staatsinrichting Practische scheikunde Bedienden K. Singer, Amanuensis voor de Natuurwetenschappen. H. Derks, Concierge. Bij Raadsbesluit van 3 Maart 1924 werd aan den leeraar in de Hoogduitsche taal en letterkunde den lieer J. Goemans op zijn verzoek eervol ontslag verleend met ingang van 1 September d. a. v. Bijlage D. 3 Bij Raadsbesluit van 30 Juli 1924 werd tot zijn opvolger benoemd voor het school jaar 1924—1925 de heer R. J. Donker leeraar aan de Rijks hoogere burgerschool te Helmond, die 1 September in functie kon treden. Bij Raadsbesluit van 18 Augustus 1924 werden benoemd voor het schooljaar 1924 1925: tot leerares in de Hoogduitsche taal Mej. H. Cohen, leerares aan het Gym nasium te Zutphen, tot leeraar in de Fransche taal en in Staatsinrichting de heer J. Kroese, leeraar aan de Handelsdagschool te Zutphen en tot leeraar in Scheikunde de heer W. v. d. Broek leeraar aan de Handelsdagschool te Zutphen. De eerste trad op 1 October, de beide laatsten op 1 September in functie. Bij Raadsbesluit van 6 October 1924 werd definitief benoemd met ingang van 1 Sep tember tot leerares in de vrouwelijke hand werken Mej. H. K. U i t e r w ij k. Bij besluit van Burgemeester en Wethou ders van 26 Juni 1924 werd met ingang van 1 Augustus definitief tot concierge benoemd de heer H. Derks, reeds tijdelijk als zoo danig werkzaam. Tengevolge van ziekteverzuim der leeraren konden 118 uren, tengevolge van familie-of andere omstandigheden 39 uren niet gegeven worden, terwijl tijdens de vacature Hoog duitsche taal in de le klasse in 32 uren B. H. Stomps

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1924 | | pagina 91