Bijlage B. 12 13. Het plaatsen van een heetwateroven in de bakkerij, Groenesteeg No. 20—22. 14. Het oprichten van een benzinebewaarplaats, Nieuwstad No. 66. 15. Het vervangen van een benzinepomp installatie door een snelpomp, Nieuwstad No. 59—61. 16. Het plaatsen van een electromotor in de bakkerij, Buitensingel No. 202. 17. Het plaatsen van verschillende electro-motoren in de tabaksfabriek, Laarstraat No. 44—46. 18. Het plaatsen van een electromotor in de drukkerij, Beukerstraat No. 77. 19. Het plaatsen van een goederenlift met electro motor, Havenstraat No. 1. 20. Het oprichten van een benzinebewaarplaats, Laarstraat No. 26. 21. Het vervangen van twee heete luchtovens door twee dubbele heetwaterovens in de bakkerij op het Hoornwerk. 22. Het oprichten van eene inrichting voor machinale houtbewerking, Weg naar Laren No 196. 23. Het oprichten van een fabriek van zuivelwerk- tuigen op een perceel aan den straatweg Zutphen Deventer. 24. Het uitbreiden der Broodfabriek door bijplaat sing van een electromotor, Havenstraat No. 35. De adviezen door de Commissie op deze kennis gevingen uitgebracht, hebben zich ook nu weder be paald tot het in overweging geven van voorwaarden, aan de vergunning te verbinden, opdat de omwonenden Bijlage B. 13 en de omgeving geen nadeel zouden ondervinden van rook, afgewerkte gassen en schadelijke dampen, hin derlijke trillingen, geraas, enz. en tot het voorstellen van zoodanige bepalingen, waardoor nadeel voor de Volksgezondheid wordt voorkomen. Bij de in het jaar 1922 van Burgemeester en Wet houders ontvangen besluiten door hen op hinderwet- aanvragen in 1921 genomen, betrof er een liet oprichten van eene ververij Warnsveldsche weg No. 1, onder No. 19 in het jaarverslag over 1921 genoemd. Uit een schrijven van Burgemeester en Wethouders van 6 October 1924 bleek de Commissie dat bij Kon. Besluit van 14 Augustus 1924, met handhaving van de overige door Burgemeester en Wethouders gestelde voor waarden, ten opzichte van het afvalwater der ververij alsnog was besloten, dat dit door eene waterdichte leiding moet worden geloosd in een door de gemeente aangelegd riool, dienende tot afvoer van het afvalwater der in het perceel der ververij, tevens gevestigde wassclierij, dat reeds tot afvoer van liet water der wasscherij werd gebruikt. Het was de Commissie aangenaam ook dit jaar van Burgemeester en Wethouders afschriften te ontvangen van de besluiten, door hen op de ingekomen liinder- wetaanvragen genomen.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1924 | | pagina 77