118 Aan de fa D. van Zeben en Zn. tot oprichting van een meubelfabriek met diverse motoren en werk tuigen. M. van Dam tot oprichting van een slagerij in perceel Laarstraat 3. de fa W. J. Thieme en Cie tot uitbreiding harcr inrichting door plaatsing van een electromotor van 6 P.K. ter aandrijving van een goederenlift, in haar perceel Groenmarkt 15. A. Hofmeijer tot plaatsing van 2 electromotoren resp. van 2 en 3/4 P.K. in zijn perceel Spittaalstr. 93. I. van Spier tot oprichting van een lompenberg plaats op den Houtwal de Erven R. Cornegoor tot vervanging van een motor door een stoommachine van 125 P.K. in haar perceelen Emmeriksche weg 6. „de Automaat tot oprichting van een onder- grondsche benzinebewaarplaats op perceel Nieuw- stad 66. de N. V. „Acetylena" tot vervanging van de benzine pomp-installatie dooreen „Snelpomp D" op perceel Nieuwstad 59—61. A. Stijntjes tot plaatsing van een heetwateroven in zijn broodbakkerij Groensteeg 20—22. G. J. Hammink tot plaatsing van een benzine motor van 4 P.K. met draaibank, boormachine en slijpkop in perceel Kanonsdijk. de fa Smit en Co. tot uitbreiding van hare steen drukkerij in perceel Lieve Vrouwenstraat 2—4. J. H. A. Jansen tot uitbreiding zijner bakkerij in perceel Buitensingel 202. 119 Aan de fa C. D. Muijderman tot bijplaatsing van 5 electromotoren resp. van 5, 3ll2, 2, 2 en ll/2P-K. in perceel Laarstraat 44—46. de fa J. B. van den Brink en Co. tot uitbreiding harer inrichting door vergrooting van de drukkerij en zetterij en bijplaatsing van een zetmachine met electromotor van 1/2 P.K. in perceel Beukerstr. 77. de fa H. J. Reesink en Co. tot plaatsing van een goederenlift in perceel Havenstr. 1. „de Automaattot oprichting van een onder- grondsche benzinebewaarplaats op perceel Laar straat 28. de fa M. Krukziener en Co. tot uitbreiding harer pettenfabriek door plaatsing van twee electro motoren resp. van l1/, en '/5 P.K. in perceel Beekstraat 21. b. Vervening bestaat in deze gemeente niet. c. Mijnwezen evenmin. d. Visscherij. Slechts weinig ingezetenen vinden hierin een middel van bestaan. De opbrengst van de aan den afslag aangevoerde zee- en riviervisch bedroeg in 1924 f 4330.78 tegen f 7376.92 in 1923.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1924 | | pagina 60