44 g. een aan de Raadhuissteeg terwijl bovendien luifels tot berging van brandladders of haken aanwezig zijn aan den Weg naar Laren, aan de Lijnbaanstraat en aan de Noorderhaven 17. de stadstimmerwinkel en het magazijn met woning op het Kerkhof 18. de bergloods in den Weezenhof, thans als nood woning verhuurd aan het daklooze gezin De Man voor f 0,50 per week 19. de bergplaats aan den Vliegendijk 20. de bergplaats voor den benzinemotor aan den Graaf-Ottosingelin medegebruik door den keuringsdienst van waren voor stalling van een auto tegen een vergoeding van f 12.— per jaar; 21. de lokalen in gebruik bij de naai- en breischool aan den Paardenwa! 22. de bergplaats voor de brancard en voor materialen voor den ontsmetlingsdienst aan de Rosmolensteeg; 23. de één kamerwoning aan de Rosmolensteeg, bestemd voor huisvesting van die gezinnen, die tengevolge van de te houden ontsmettingen, tijdelijk hunne woning moeten verlaten 24. 18 urinoirs; 25. 19 watertrappen en spoelingen 26. de ruïne over de Berkel 27. de publicatieborden 28. twee openbare privaten 29. het gebouw op de begraafplaats, waarin schijn- kamer en wachtkamer voor het publiek en woning voor den opzichter 30. het lijkenhuisje op de begraafplaats 45 31. de warme- en koude kassen en bergloods in de gemeentelijke kweekerij aan den Buitensingel 32. het gebouw aan den Buitensingel, in gebruik bij den gemeentelijken ontsmettingsdienst 33. de loods tot berging van cokes op het terrein van de gasfabriek 34. de houten loods, waarin de electromotor voor de bemaling van de binnengracht, geplaatst in den botanischen tuin bij het Gymnasium. Op 11 Januari is tengevolge van vorst de brand leiding in het gemeentehuis gesprongen, waardoor schade werd aangericht aan verschillende bureaux, en in hoofdzaak aan het oud-archief. Maatregelen zijn ge troffen dat een herhaling vrijwel onmogelijk is, en bij eventueele breuk, minder waterschade zal worden aan gericht. De woning van den concierge van het gemeentehuis werd van buiten geverfd, een slaapkamer werd behangen. De woning van den tweeden bode werd naar bestek no. 1 verbouwd Bij ons besluit van 31 Mei werd dit werk opgedragen aan F. B. J. Wiegman voor de som van f 20S5. Behalve deze verbouwing is een kamer voorzien van een nieuwen dekvloer en opnieuw behangen. Het Wijnhuis is op 11 Juni na den herbouw in ge bruik genomen als museum. De brandposten genoemd sub. b tot en met g zijn van buiten geverfd. De urinoirs zijn alle geverfd. Het gebouw op de begraafplaats is van buiten geverfd en de woning is binnen geheel afgelakt.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1924 | | pagina 23