Bijlage J. 2 onderzoek te Wageningen, naar de Coöperatieve Zuivel fabriek te Steenderen, naar het gebouw der Coöperatieve Aankoopyereeniging te Baak, naar het Proeffokstation voor Pluimveeteelt te Beekbergen, naar de Centrale premiekeuring van hengsten te Eist, naar een paar veebedrijven te Brummen en Zelhem, naar de Sfee- tot bijwoning van een demonstratie met greppelploegen erder werd meerdere malen met de leerlingen een bezoek gebracht aan de groote magazijnen voor land bouwwerktuigen hier ter stede. Het mondeling eindexamen had plaats op 2 April ui egenwoordigheid van de Commissie van Toezicht en een groot aantal belangstellenden. Onvoorwaardelijk werden bevorderd van de le naai de 2e klasse: j. Zorgman te Arnhem, W. Borkent te eventer G. W. Boschloo te Almen, j. C. Eisma te Arnhem G. W. van der Feltz te Apeldoorn, W. Groen- hof te Eerbeek, G. Kloosterboer te Almen, J. A. Koe slag te Almen, A. Koorn te de Steeg, M. Okma te Arnhem, asman te Almen, G. J. Schieven te Steenderen, A Teermk te Zutphen, M. Thaler te Gorssel en Th wentink te Doetinchem. Voorwaardelijk werden bevorderd: W. Hendriks te Zutphen, W. O. Meijer te de Steeg en F. T. Verscheure te Apeldoorn. Niet bevorderd werd een leerling. Een diploma werd uitgereikt aan G. W. Addink te Warken, H. j. Brouwer te Angerlo, E. Brummelman e Vorden, D. W. Derksen te Steenderen, E. H. Dikker te Ellecom, M. F. Dumonf te Eist, j. üroeneveld te Apeldoorn, G. A. Hofenk te Oeken, A. A. W. Holland Bijlage J. 3 te Groessen, D. J. Jansen te Exel, J. Kamphuis te Deventer, H. Loman te Harfsen, A. Neumann te Voorst, H Pelgrum te Harfsen, J. F. Remmelink te Doesburg, R. D. Schieven te Gorssel, E. J. Scholten te Twello, C. Sligcher te Hilversum, A. D. Smit te de Steeg, T. Velderman te Harfsen, H. Veldhorst te de Steeg, A. M. Vredenberg te Voorstonden, F. Wilbrink te Loenen, H. J. Wormgoor te Harscamp, J. C. Wullink te Wilp, B. J. van Zadelhoff te Doetinchem en A. van Zeyts te Eefde. Het schoolgebouw, het meubilair en de leermiddelen verkeeren in een goeden staat. De Commissie van Toezicht op de Rijkslandbouwwinterschool te Zutphen, Jiir. mr. P. A. G. DE MILLY VAN HEIDEN REINESTEIN, Voorzitter. W. J. LUGARD, Secretaris.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1924 | | pagina 148