Bijlage E. 26 Chr. M.U.L.O. school. Vanaf 1 Nov. 1 boventallig onderwijzer en een vakonderwijzeres v. nutt handwerken. Chr. L. O. school. Oeen boventallige leerkrachten, twee vakonderwijzeressen voor vak k. elk drie uur per week. R. Kjongensschool. Een boventallig onderwijzer. R. K. meisjesschool. Geen onderwijzeressen boven het wettelijk aantal en twee vakonderwijzeressen. Medegebruik schoollokalen. De lokalen van school D worden des Zondags ge bruikt voor de Zondagsschool v. d. Ned. Prot. Bond. Van school E worden des Zondags vier lokalen gebruikt voor een Zondagsschool. Van school F worden de lokalen des Zondags ge bruikt door de Ver. van Vrijz. Hervormden die er Zondagsschool houdt. School H. Zeven van de acht lokalen worden des Zondags gebruikt tot het houden van Zondagsschool. Chr. L. O. school. Drie lokalen worden voor Zondags school gebruikt. Algemeene opmerkingen. Aan school F ontbreekt nog steeds een speelterrein en een schooltuintje, welke vooral aan deze school zeer gewenscht zouden zijn. De commissie van bijstand voor het toezicht op het handwerkonderwijs, welke bestond uit de dames mevr. Bijlage E. 27 V. Zeben—Jansen, presidente, mej. C. de Vos, secretaresse, mevr. v. Woude nberg Hamstra Beek, mevr. WeersmaV. Duinen freule Storm v. 'sGra- vesande werd op haar verzoek eervol ontslagen en werd door den Raad besloten deze commissie op te heffen onder dank voor hunne werkzaamheden in het belang van het handwerkonderwijs verricht. De commissie van toezicht op het lager onderwijs hield hare vergadering bijna geregeld iederen derden Dinsdag der maand des avonds half negen in het gemeentehuis. Zij is als volgt samengesteld Voor de categorie ouders van leerlingen der O.L. school: E. Tielenius Kruythoff (aftr. 1926) en H. W. N ij hof (aftr. 1928). Voor de categorie ouders van kinderen bij het bijz. onderwijs: H. Koerselman (aftr. 1927) en B. J. Tiedink (aftr. 1929). Voor de categorie onderwijzers bij het O. L. O. de heeren D. A. v. Arragon (aftr. 1929) en A. Mei link (aftr. 1930) Voor de categorie onderwijzers bij het bijz. lager onderwijs de heeren P. Fluitsma (aftr. 1927) en J. A. de Zeeuw (aftr. 1928). Van de categorie overige meerderjarigen Mevr. Weersma- V. Duin (aftr. 1930) en de heer Dr. C. Bijl (aftr. 1926). Mevr. Weersma—V. Duin en de heer A. Meilink werden in Jan. wederom door den Raad benoemd.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1924 | | pagina 132