22 gemeente zullen hebben in te nemen, het terrein defi nitief aan te wijzen zoodra onze nadere voorstellen ter uitvoering van dat besluit zouden zijn ingekomen. IJsselbrug. Bij Uw besluit van 16 Juni werd ons een crediet van f 3700.verleend voor de aanschaffing van een electrische inrichting tot opening en sluiting van het beweegbare gedeelte der IJsselbrug. Zondagssluiting. Bij Uw besluit van 3 Maart werden wij op voorstel van Uwe medeleden O i e s c. s. uitgenoodigd Uwen raad een redactie voor te leggen van een verordening op de Zondagssluiting; een zelfde voorstel betreffende de vroegere sluiting van winkels kon geen meerderheid vinden. Archief. Voor het oud-archief wordt verwezen naar het verslag van den archivaris onder bijlage T aan dit verslag toegevoegd. Omtrent het Ioopende archief, ingericht volgens het decimale registratuurstelsel zij het volgende vermeld Met ingang van 1 Januari 1924 werd begonnen met de omwerking van de decimale registratuur volgens 23 de nieuwe code, uitgegeven door de Ver. van Ned. Gemeenten. Door de toepassing is gebleken, dat deze code veel practischer en duidelijker is dan de vorige, welke door de Ver. „het Ned. Registratuurbureau" uitgegeven was. In 1924 werden ruim 600 dossiers omgewerkt, als mede 111 dossiers betreffende hinderwetsvergunningen en 504 personeele dossiers. Er moeten nog ongeveer 650 dossiers omgewerkt worden. In den loop van het jaar werden 398 nieuwe dossiers aangelegd, waarvan 53 pers. dossiers. 77 dossiers werden uit de kasten gelicht en apart geplaatst, omdat hun inhoud voor de Ioopende registratuur geen nut meer had. Deze dossiers hielden o.a. in verordeningen, welke vervallen of ingetrokken waren; oude jaarweddeherzieningen; verkiezing raads leden op 14 Mei 1919; huurcommissie vergunningen tot het houden van verlotingen, collecten, innemen standplaatsen enz over de jaren 1919 tot en met 1923, Er werden 1102 dossiers aan de afdeelingen enz. afgegeven, terwijl 5241 ingekomen en 3256 uitgaande brieven geboekt werden. HOOFDSTUK IV. Geldmiddelen. Naar de laatste voorloopig vastgestelde rekening, die over 1923 bedroegen de ontvangsten

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1924 | | pagina 12