Bijlage E 2 lager onderwijs met 4 klassen. Deze school is bestemd voor leerlingen, die zes jaren eene lagere school hebben doorloopen en U. L. O. willen genieten. 5e. School E, in de Polsbroek, voor gewoon lager onderwijs met zeven klassen. 6e. School Fin de Hoven, Schoolstraat, voor gewoon lager onderwijs met 7 klassen. 7e. School G, gelegen aan den Tadamasingel, in het zelfde gebouw als school B, een school voor gewoon lager onderwijs met 7 klassen. 8e. School H, aan den 1 ouisesingel, voor gewoon lager onderwijs met 7 klassen. 9e. School aan de David Evekinkstraat, voor gewoon lager onderwijs. Werd 1 September 1924 opgeheven. De toelating van nieuwe leerlingen op alle openbare scholen is na de zomervacatitie. Vervolgonderwijs. In school F is een cursus voor vervolgonderwijs, waar behalve de gewone vakken ook Landbouwkunde wordt onderwezen. Er zijn twee klassen. Toelating 1 September. Bijzonder Lager Onderwijs. Ie. Een Chr. school voor M. U. L. O. Oude wand 35, Bijlage E. 3 uitgaande van de vereeniging tot bevordering van Chr. onderwijs te Zutphen, met negen klassen. 2e. Een Chr. school voor L. O., David Evekink straat no. 2, uitgaande van dezelfde vereeniging met acht klassen. 3e. Een Roornsch-Katholieke school voor jongens aan den Tengnagelshoek no. 7, voor gewoon lager onderwijs met acht klassen. 4e. Een Roomsch-Katholieke school voor meisjes, St. Annaschool, Tengnagelshoek 3, voor gewoon lager onderwijs. Deze school heeft twee afdeelingen, A en B resp. met 6 en 8 klassen (jaarklassen) waar Fransch, Duitsch en Engelsch wordt onderwezen. Cursussen voor vervolgonderwijs werden op de bijzondere scholen niet gegeven. Het Onderwijs. School A. De opmerking werd gemaakt dat hef getal leerlingen in de 4de klasse, n.l. 37 wel wat hoog is. Overigens is de toestand bevredigend te achten. School B. Qeen bijzondere opmerkingen. School C. Geen aanleiding tot bijzondere opmerkingen.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1924 | | pagina 120