20 te stellen zekerheid op f 40.000.— bepaald, terwijl op 5 Mei den benoemden ontvanger J. Kortenoever werd toegestaan zijne zakelijke zekerheid te stellen door het in onderpand geven van effecten. Paaschweide. Nadat Uwe vergadering van 7 Januari ons voorstel tot afschaffing had verworpen, besloot zij op 24 Novem ber op voorstel van Uwe medeleden de heeren N o r e I c. s. de Paaschweide af te schaffen. Straten. Op 22 December werd ons een crediet van f 68 600.— verleend voor den aanleg van straten met rioleering in het Deventerwegkwartier. Torens. Bij Uw besluit van 16 Juni werd ons een crediet van f 7000.— verleend voor de restauratie van den Nieuwstadstoren en bij dat van 22 December werd voor ieder der jaren 1925 en 1926 een subsidie van f 5oo verleend voor de restauratie van de St. Wal- burgskerk. Volkshuisvesting. Bij Uw besluit van 7 Januari werd aan de bouw- vereeniging „De Goede Woning" f 11000. ter leen 21 verstrekt om een schuld' te dekken, die ontstaan was omdat de Minister niet wenschte mede te werken aan het verstrekken van' een verhoogd grond- en bouw- voorschot, wegens overschrijding der credietenbij Uw besluit van 18 Augustus werd aan die vereeniging een strook grond op het terrein Wensinck in erfpacht uit gegeven voor het bouwen van een slangenwagenpost met bovenwoning, haar een bouwkapitaal van f 4200.— daarvoor verstrekt en besloten de slangenwagenpost voor f 130.— per jaar van haar te huren. Tenslotte werden wij op 24 November gemachtigd om ter tegemoetkoming aan de kasgeldbezwaren dier ver eeniging een rekening-courant met haar te openen. Werkverschaffing. Uwe raad verleende ons in zijne vergadering van 3 Maart het derde buitengewone crediet van f 55000. voor de werkverschaffing in het Coenenspark. In de vergadering van 24 November legden wij het besluit van Gedeputeerde Staten over, waarbij een subsidie in de kosten van die werkverschaffing is verleend in den vorm van een renteloos voorschot uit de provin ciale kas ten bedrage van 15% der uitbetaalde loonen, tot een maximum van f 35000.af te lossen van 1934 tot en met 1943 jaarlijks in gelijke termijnen. Woonwagenkamp. Uwe raad besloot op 16 Juni een terrein aan te wijzen dat woonwagens bij verblijf binnen deze

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1924 | | pagina 11