>35 Bijlage D. 54 Nijverheidsschool voor meisjes te Lochem zijn Afdeelingsscholen van onze scliool. VIII. Christelijk Lyceum (Afd. H. B S.) Personeel. Getal Namen der leeraren. Vakken van onderwijs. lesuren per week Dr. J. Gunnink Ds. C. J. van Paassen Ds. P. M. de Jong Drs. F. Minnema A. Samson. J. C. B. Eijkman J. P. Donk lr. A. T. de Groot Drs. P. Doornenbal Dr. S. van Woerden Drs. C. G. B. ten Kate E. Visser H. Voorthuis J. de Nooij. F. Steenstra Dra. A. L. C. Kromsigt C. Thomassen Dra. I. Bonebakker H. van Bohemen A. Veldboom C. van der Waals W. L. Schouten P. Dobbinga Mevr Dobbinga-Hartstra Mej. G. v. d. Veen Mej. H. Beekman Mej. A. Dijkman J. Baron H. Boesveld Geschiedenis Bijb. Gesch. Kerkgesch. Hebreeuwsch Bijb. Gesch. Kerkgesch. Latijn en Grieksch Latijn en Grieksch Latijn en Grieksch Wiskunde Wiskunde Natuur-, Werktk. en Cosm. Scheikunde Nat. Hist. Staatswetenschappen Aardrijksk. en Ned. Geschiedenis Nederlandsch Fransch Fransch Engelsch Duitsch Boekhouden Teekenen. Boekh., Wisk. Nederlandsch Lichamel. Oefen. Lichamel. Oefen. Toonkunst Stenografie, Machineschr. Handwerken Handwerken Duitsch Bijlage D, 55 Namen der leeraren. Vakken van onderwijs. Getal lesuren per week. Ver trokken met W. C. van Geel F. Weeke Dra. C. Haspels J. W. Happé S. Dijkman Mej. P. M. van de Weel Natuurk Werktk.en Cosm. Lichamel. Oefen. Lat. Grieksch en Gesch. Scheikunde Nat. Hist. Wiskunde Lichamel. Oefen. 22 17 23 17 21 5 1 April 1 Mei 1 Sept. 1 1 Leerlingen. Het aantal leerlingen bedroeg: Klasse. Mannelijke leerlingen. Vrouwelijke leerlingen. voor volledig voor enkele onderwijs. lessen. voor volledig onderwijs. voor enkele lessen. I 36 IS II 37 18 111 IS 13 1 IV 19 9 I V 2 3 VI T otaal 112 61 2 Eindexamens Het eindexamen is afgelegd door 4 man nelijke en 1 vrouwelijke leerlingen. Van hen hebben allen het getuigschrift V v V v,' 77

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1924 | | pagina 117