2crf 20 mannelijke vrouwelijke Klasse Totaal leerlingen leerlingen I 2 5 7 11 11 11 T otaal 13 5 18 Hieronder zijn 7 buitenleerliiigen waarvan er 1 in Zutphen woonachtig is. Bij besluit van Burgemeester en Wethou ders werden aan 3 leerlingen uit de Gemeente Zutphen boeken en leermiddelen gedeeltelijk van gemeentewege verstrekt. Aan 1 vrouwelijke en 3 mannelijke leer lingen werd vrijstelling van het onderwijs in lichamelijke oefening verleend krachtens geneeskundige verklaring. Alle leerlingen der 2de klasse namen deel aan het eindexamen. Bij besluit van Burgemeester en Wethou ders van 19 April 1924 waren als gecom mitteerden bij het eindexamen aangewezen L. J. Spier, koopman te Zutphen. Ir. H. W. de Kruijff, Directeur van den Keuringsdienst in het gebied van Zutphen. J. P. W. van El k, Kassier te Zutphen. Ir. G. Dwars, Directeur van de Gala- Petriet Mij. te Zutphen Bijlage D. 21 en als plaatsvervangende gecommitteerden Mr. I. van der Spek, Procuratiehouder der firma H. J. Reesink en Co. te Zutphen. J. W. H Blaauw, Directeur van het kantoor Zutphen der Geldersche Credietvereeniging. H. G. J. Schillemans, Uitgever lid der firma W. J. Tliieme Cie te Zutphen. Hunne benoeming werd goedgekeurd bij beschikking van den Minister van O. K. en W. van 30 April 1924. Het schriftelijk eindexamen had plaats op 30, 31 Mei, 2, 3, 4, 5 en 6 Juni en het mondeling examen op 27, 28 en 30 Juni. In de eindvergadering op 30 Juni werd de uitslag vastgesteld en aan de candidaten medegedeeld. Alle candidaten verwierven het einddiploma. De namen der geslaagden zijn in alpha- betische volgorde. F. C. van Lecns, Mej. A. H. Philips, Mej. J. L. W. Rolaff, A. Rutgers, R. Schoemaker, B. J. Schoneveld, G. J. Schurink, H. G. Siemens, Mej. J. A. Stoltenborg, A. P. Teunissen, E. A. Tiernego, Mej. A Beckering Vinckers,

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1924 | | pagina 100