(Cjb Bijlage D. 14 waarvoor de leerlingen in 2 groepen res pectievelijk van 7 en 10 candidate» verdeeld waren op 27, 28, 29 en 30 Juni. Als des kundigen waren aangewezen: Ir. J. A. Ladage, voor Wiskunde en Handteekenen, Prof. Dr. J. E. W. Ih le, voor Natuurkunde, Scheikunde en Nat. historie, G. Bolkestein, voor Staathuishoudkunde, Aardrijkskunde en Geschiedenis, J. Gres- hoff, voor Nederlandsch en Hoogduitsch, L. P. H. E ij km an, voor Fransch en Engelsch. In de eindvergadering op 30 Juni werd de uitslag vastgesteld en den candidaten medegedeeld. Er slaagden 12 mannelijke en 3 vrouwelijke candidaten, terwijl 2 manne lijke candidaten werden afgewezen. De na men der geslaagden zijn in alphabetische volgorde J. W. Bettinck, Mej. C. H. J. Brans, M. J. Brinkhorst, Mej. A. Faber, Mej. W. C. Govers, K. F. B. Haal, G. W. P. van der Heiden, A. A. Hesselink, Ph. J. Hoedemaker, F. M. Leopold, H. H. L. Pröpper, W. Reesink, J. Reijmierse, J. H. Rondeel, W. Wagenvoort. Bijlage D. 15 Hunne voorloopige bestemming is: 1 vrouwelijke bezoekt de school voor Maatschappelijk werk te Amsterdam, 2 mannelijke studeeren voor ingenieur, 2 mannelijke studeeren voor arts, 2 mannelijke studeeren voor veearts, 2 mannelijke gaan in den handel 1 mannelijke is geplaatst als surnumerair der Post en Telegr. 1 mannelijke is geplaatst op de M. T. S. te Amsterdam. 1 mannelijke is geplaatst op de Textiel school te Enschedé. 1 mannelijke is geplaatst op het Koninklijk Instituut voor de Marine te Willemsoord, terwijl 2 vrouwelijke nog geen bestemming hebben kunnen vinden. Verorde- Met het oog op het onderwijs in vrou- ningen. welijkc handwerken voor de vrouwelijke leerlingen, werden in de Gemeenteraads zitting van 3 September eenige wijzigingen aangebracht in de „Verordening op het Middelbaar Onderwijs in de gemeente Zut- phen" en in de „Salarisverordening". Programma. Gedurende het mondeling eindexamen werd voor de 1ste en 4de klasse een tijde lijke regeling der lessen ingevoerd, zoodat deze vrijwel ongestoord konden doorgaan; aan de andere klassen moest echter vacantie worden gegeven. Met het oog op de ondervinding in het vorige schooljaar opgedaan werd besloten in het nieuwe schooljaar geen splitsing meer,

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1923 | | pagina 98