Bijlage D. 8 Het blijkt dat van de mannelijke leer lingen 18 van de vrouwelijke leerlingen 11 n'et bevorderd kon worden. Bij den aanvang van het nieuwe school jaar keerden niet tot de school terug van de: Als reden van vertrek of verdere bestem ming van deze leerlingen kan het volgende medegedeeld worden 1 mannelijke leerling uit klasse I niet bevorderd tot klasse II wegens ver andering van woonplaats naar H. B. S. 5 te Arnhem. 1 vrouwelijke leerling uit klasse I, be vorderd tot klasse II, in de zaak van haar vader. 2 mannelijke leerlingen uit klasse II, niet bevorderd tot klasse III, hier van 1 geplaatst op een kantoor. 1 vrouwelijke leerling uit klasse II, niet bevorderd tot klasse III, geplaatst op Middelbare Handelsschool. Bijlage D. 9 1 mannelijke leerling uit klasse II, be vorderd tot klasse 111, wegens ver andering van woonplaats. 1 vrouwelijke leerling uit klasse II, be vorderd tot klasse III, volgt de Bundeslehr und Versuchsanstalt fiir Chemische Industrie te Weenen. 3 mannelijke leerlingen uit klasse III, niet bevorderd tot klasse IV, hier van 1 op kantoor en 2 op Chr. Lyceum te Zutphen. 1 vrouwelijke leerling uit klasse III, niet bevorderd tot klasse IV, we gens verandering van woonplaats naar H.B.S. v. M. te Arnhem. 18 mannelijke leerlingen uit klasse III, bevorderd tot klasse IV, hiervan 7 in de 1ste handelsklasse, 3 op den cursus voor ass. machinisten te Vlissingen, 1 op de M. T. S. te Haarlem, 1 op de K. L. S. te De venter, 1 op den artsencursus te Paramaribo, 1 wegens verandering van woonplaats op H.B.S. 5 te Arnhem. 1 geplaatst in een zaak van zijn vader. 9 vrouwelijke leerlingen uit klasse III, bevorderd tot klasse IV, hiervan 3 in de 1ste handelsklasse, 3 op de Vakschool voor Meisjes, 1 op de Rijksdagnormaalschool, 1 mannelijke leerling uit klasse IV, niet bevorderd tot klasse V, volgt de bevorderden tot niet bevorderden uit Klasse mannelijke leerlingen vrouwelijke leerlingen mannelijke leerlingen vrouwelijke leerlingen I II III IV V 1 18 1 1 9 1 2 3 1 1 1 Totaal 19 11 7 2

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1923 | | pagina 95