52 Voor deze school werden 12nieuwe banken aangekocht. In elk der scholen B, C en H werd onder de kraan van een der drinkgelegenheden een gootsteen aangebracht. In school C werd in twee lokalen een nieuwe dek- vloer aangebracht. De scholen I/C en E werden van buiten geverfd. In diverse scholen werden 254 banken geverfd. Voor school G werden 20 nieuwe banken aangekocht. In een der lokalen van de hoogere burgerschool werd een houten lambriseering aangebracht en een ander lokaal van binnen geverfd. De bouw van het gymnastieklokaal aan de Katten- havenstraat kwam 12 April gereed. Volgens contract van 6 Januari 1923 werd de levering van de gymnastiektoestellen voor de nieuwe gymnas tiekzaal opgedragen aan de firma Van Eek en Turfboer te Bussum voor de som van f 3000.—. Deze toestellen dragen nog niet in alle deelen onze goedkeuring weg, zoodat deze levering nog niet als afgedaan kan worden beschouwd. Voor geleidelijke vervanging der privaten der lagere scholen door waterclosets was f 1500.— op de begrooting uitgetrokken. Tengevolge van de staking in de bouwbe drijven is op deze post niets kunnen worden verwerkt. Door gebrek aan tijd is tijdens de zomervacantie het aanbrengen van een nieuwe vloer met liggers in de bewaarschool Paardenwal niet doorgegaan, hoewel daarvoor f 350.op de begrooting was uitgetrokken. Het medegebruik der verschillende inrichtingen werd als volgt toegestaan: Gymnastiekschool Broederenkerkplein. Aan de gymnastiekvereniging „Sandow" op Maan dag-, Vrijdag- en Zaterdagavonden van 8—10 uur; 53 Aan de gymnastiekvereeniging ,,Leo XIII" op Dins dag- en Woensdagavonden van 8—10 uur; Aan W. van der Wou de op Maandag-, Dinsdag- Donderdag- en Vrijdagavonden van 6—8 uur (op Maandag- en Vrijdagavonden wordt geen gebruik meer gemaakt); Aan de Ned. Padvinders, afd. Zutphen, hopman E. Wüstefeld op Zondagmorgen van 1012 uur; Aan de gymnastiekvereeniging „Wilhelmina" op Maandagavonden van 68 uur en op Donderdagavonden van 8—10 uur; Aan de Centrale van Arbeiders Jeugdverenigingen, afd. Zutphen op Woensdagavonden van &h—Th uur. Gymnastiekschool Kattenhavenstraat. Aan de gymnastiekvereeniging „Olympia" op Maan dag- en Donderdagavonden van Th—8'/-t uur en op Woensdag- en Zaterdagavonden van 8—10 uur; Aan mej. P. M. van der Weel op Vrijdagavonden van 8—972 uur; Aan C. H a g e op Zaterdagmiddagen van 4'A-—5V2 uur. School D. (Waterstraat). Aan de Ned. Protestantenbond, afd. Zutphen op Zondagmiddagen van \2'h—Vh uur; Aan de Centrale van Arbeiders Jeugdverenigingen op Maandagavonden van 7—9 uur. School E. (Polsbroek). Aan de Kon. Ned. Maatschappij voor Tuinbouw-en Plantkunde op Maandag-, Woensdag- en Vrijdagavon den van 6—9 uur

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1923 | | pagina 28