48 11. de veemarkt aan de Havenstraat; 12. het Wijnhuis, waarin tot 1 September '23 in een benedenlokaal het bureau van de Rijks telefoon gevestigd is geweest, thans geheel bestemd voor de Graafschapsche Oudheidkamer; 13. de waag onder den Wijnhuistoren; 14. het politieposthuis in de Hoven; 15. het politiepostlniis aan den Deventerweg; 16. de zeven bergplaatsen voor brandbluschmiddelenals: a. Hoofdpost aan den Paardenwal, met bijbe- hoorende paardenstal b. een in de Hoven c. een aan de Nieuwstad cl. een aan het Broederenkerkplein; e. een aan de Havenstraat; een aan den Graaf-Ottosingel g. een aan de Raadhuissteeg, terwijl bovendien luifels tot berging van brandladders of haken aanwezig zijn aan den Weg naar Laren, aan de Lijnbaanstraat en aan de Noorderhaven; 17. de bergplaats voor petroleum op het Hoornwerk, waarvan een gedeelte in gebruik is gegeven aan de N.V. „Acetylena" te Rotterdam; 18. de stadstimmerwinkel en het magazijn met woning op het Kerkhof; 19. de bergloods in den Weezenhof; 20. de bergplaats aan den Vliegendijk; 21. de bergplaats voor den benzinemotor aan den Graaf-Ottosingel 22. de lokalen in gebruik bij de naai- en breischool aan den Paardenwal 23. de bergplaats voor de brancard en voor materialen voor den ontsmettingsdienst aan de Rosmolensteeg; 24. de écnkamcrwoning aan de Rosmolensteeg, bestemd 49 voor huisvesting van die gezinnen, die tengevolge van de te houden ontsmettingen, tijdelijk hunne woning moeten verlaten; 25. 18 urinoirs; 26. 19 watertrappen en spoelingen; 27. de ruïne over de Berkel 28. de publicatieborden; 29. twee openbare privaten; 30. het gebouw op de begraafplaats, waarin schijn- kamer en wachtkamer voor het publiek en woning voor den opzichter; 31. het lijkenhuisje op de begraafplaats; 32. de warme- en koude kassen en bergloods in de gemeentelijke kweekerij aan den Buitensingel; 33. het gebouw aan den Buitensingel, in gebruik bij den gemeentelijken ontsmettingsdienst; 34. de houten loods, waarin de electromotor, voor de bemaling van de binnengracht, geplaatst in den botanischen tuin bij het gymnasium. De verschillende gebouwen werden met de daar voor toegestane gelden zoo goed zuks mogelijk was onderhouden Een der dakschilden van het gemeentehuis boven het archief werd vernieuwd. Het gebouw naast het gemeentehuis werd van buiten geverfd. Het gebouw, waarin militiezaal en woning 2e bode, werd van buiten geverfd. Bij raadsbesluit van 5 Juni 1923 werd een crediet verleend, groot f 2600.voor verbouw van de woning van den 2c bode. Tengevolge van de staking in de bouwbedrijven is dit werk nog niet verricht. In de gang van het bureau van politie aan de

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1923 | | pagina 26