Bijlage S. 26 noodig zijn dan werken zij tweemaal achtereen. Op straat is alarmeering waar te nemen over dag: wanneer alle lantaarns plotseling ontstoken worden des nachts na 11 uur: (behoudens Zaterdag- en Zondagnacht; dan na 12'/2 uur:) wanneer alle lantaarns plotseling gedoofd worden, voordat de dag begint aan te breken. Het aantal brandweertelephonen bedraagt 16 en het aantal wekschellen 36 (quick-apparaten). Kleeding. De brandwachts zijn voorzien van geheel complete uitrustingen. De Commandant en de Onder-Commandant zijn ieder in het bezit van een uniformpet, zoomede het meerendeel van de opperbrandmeesters en brandmeesters. De motordrijvers zijn voorzien van een dienstpet met motorjekker en een paar vetlaarzen. De vaste brandwachts moeten in dienst steeds hun uniformpet dragen. Dienstorders. Datum. Omschrijving. 1921. 1. 13 Januari. Betreffend alarmeering. 2. 14 Februari. opkomen bij brand. Bijlage S. 27 Datum. Omschrijving. 1921. 3. 15 Februari. Betreffend verbod gebruik v. ster ken drank door de brandwachts. 1922. 4. 3 Maart. Betreffend opperbevel bij brand of oefening. 5. 14 October. Betreffend al of niet toegang voor opperbrandmeesters en brand meesters tot openbare voorstel lingen. 1923. 6. 1 Mei. Brandwachts moeten voordat zij zich begeven naar het gebouw voor openb. vermakelijkheid, in den vervolge zich eerst mel den a.d. hoofpost om gummi handschoenen en isoleertang op te halen. Oefeningen. Deze hebben als volgt plaats gehad Gewone oefeningen. 1923. 25 Januari met de geüniformeerde brandwachts (vrijw.) bJJ O C bfl O

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1923 | | pagina 240