Bijlage S. 10 Gebouwen, enz. Bevindingen met zoo noodig daaraan gegeven gevolgen. Schouwburg. Perceelen Wanne 6, 8, 10, 12, 14, 16 en 18. Perceel Beu kerstraat 93. Waterlei dingsbuizen Hoornwerk. Door veranderingen aan hettooneel werd voor den dienstdoenden brand wacht het gezicht daarop voor een gedeelte ontnomen. Hierin de gewenschte wijziging ge bracht. De in deze perceelen zich bevinden de houten boezembalken der schoor- steenen te vervangen door weitjes of I balken. Hieraan voldaan. De in den schoorsteen aanwezige lekken te herstellen. Hieraan voldaan. Bij eene gehouden oefening bleek, dat de capaciteit van de waterleiding aldaar te gering is. Aan B. en W. werd daarom voorgesteld de waterleidings buizen aldaar te doen verzwaren met bijplaatsing van 3 brandkranen. Op grond van de te hooge kosten dier werken zullen B. en W. ons voor stel bij gunstiger omstandigheden in behandeling nemen. Bijlage S. 11 Gebouwen enz. Bevindingen met zoo noodig daaraan gegeven gevolgen. Auto-garage firma Van Zuilekoin Nieuwstad. Bioscoop „Odeon". Perceel Don- keresteeg 31. Perceel Waterstr. 49. Perceel Vijf- niorgenstr. 5a. Sint Wal burgstoren. 20 woningen in de Hoven. Hooibroei. Methetstoken van kachels in de garage te doen ophouden en de kachels zoo spoedig mogelijk daaruit te verwijderen. Hieraan voldaan. Nooduitgangen aan de binnenzijde met grendels gesloten. Aan den exploitant medegedeeld dat zulks in strijd is met de voorschriften. Hierin verbetering gebracht. De rookkanalen te verbeteren. Hieraan voldaan. De rookkanalen te verbeteren. Hieraan voldaan. Rookgeleiding te verbeteren. Hieraan voldaan. Noodig geoordeeld werd het aan brengen van een stijgbuis, aangesloten öf op een eigen mechanische pompin- richting of op eene motor of stoomspuit. Hieraan nog niet voldaan. De toren bleek geregeld te worden schoongemaakt. Stroo en hooi te dicht opgestapeld bij den schoorsteen. Op aanwijzing werden die brand gevaarlijke toestanden verbeterd. Bezocht werden 501andbouwbedrijven. Brandgevaar was niet te duchten.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1923 | | pagina 232