Bijlage S. 2 Bij Met Naam Bij: besluit ingang van van: 1923. 1923. F. C. Fangman motorspuit 1 Juni 1 Juni In diens plaats werd benoemd: A. A. L. Tappers motorspuit t Juni 1 Juni, met gelijktijdig ontslag als opperbrandmeester bij slan genwagen 3. En in de plaats van den opperbrandmeester Tap pers werd benoemd: J. W. H. Qarvelink slangenwagen 3 1 Juni 1 Juni, met gelijktijdig ontslag als brandmeester bij dezen wagen. Verder werd op verzoek eervol ontslag verleend aan de brandmeesters: G. Kelholt motorspuit J. H. Beijers slangenwagen 2 G. van Zeben 7 In de vacature Kelholt werd voorzien door be noeming van 2 Maart 1 Maart 3 Juli I 1 Juli 3 |l Juli. H. N. B. van Santen 18 Mei. 15 Mei motorspuit (De functie van dezen persoon is feitelijk: brandmeester in algemeenen dienst, ingedeeld bij de motorspuit.) En in de vacature Van Zeben door benoeming van: A. Broere slangenwagen 7 3 Juli 1 Juli, met gelijktijdig ontslag als manschap bij dezen wagen. Bijlage S. 3 Aan het einde van het verslagjaar was nog niet voorzien in de vacature J. H. Beijers (brandmeester slangenwagen 2), de vacature J. W. H. Garvelink (brandmeester slangenwagen 3) en de vacature A. Broere (manschap slangenwagen 7). Overigens kwamen in het korps brandmeesters geene mutatiën voor. In het korps manschappen kwamen de volgende mutatiën voor Op verzoek werd met ingang van 15 November 1923 eervol ontslag verleend aan P. O ver dij kink als manschap bij slangenwagen 6, terwijl met ingang van dienzelfden datum tot manschap-vrijwilliger bij slangen wagen 6 werden benoemd H. Th. J. van den Berge, expediteur, Tuinstr. 1 en J. Bosma, directeur der Zutphensche Broodfabriek, Havenstraat 36. De hoofdleiding van het geheele corps berustte in handen van 1 Bij raadsbesluit d.d. 12 I Sept. 1921 werd de titel I van,,generale brandmees- 1 Commandant en f ter" en „adj. generale 1 Onder-Commandant. brandmeester" resp. ver- I vangen door „comman- I dant" en „onder-com- I mandant". Verder was het corps ingedeeld als volgt a. aan den Hoofdpost: 4 vaste brandwachts b. aan de motorspuit, de mech. ladder en de slangen wagens, enz.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1923 | | pagina 228