26 A. Gebouwen, eigendommen en inrichtingen niet bestemd voor publieken dienst. Daartoe behooren le. de kelder onder het Wijnhuis, thans onverhuurd 2e. het perceel Oude Wand No. 20, bestaande uit: a. het benedenhuis met tuin, verhuurd aan F. Hartsuiker met recht van continuatie van jaar tot jaar voor f370.— per jaar; b. het bovenhuis met tuin, verhuurd aan G. N. Hagenaar met recht van continuatie van jaar tot jaar, voor f311.per jaar (verhoogd bij raadsbesluit van 5 November 1923); 3e. het gebouw, ingericht voor woning en koffiehuis met beide stallen op de Veemarkt, verhuurd tot 31 December 1924 voor f 1490.— per jaar aan G. J. Klaassen; 4e. de woning, stallen en schuur op het erve „den Brink" aan den straatweg naar Apeldoorn tot 22 Februari 1929 aan G. te Winkel verpacht; 5e. de voormalige Latijnsche school, bestaande uit: a. de kelder, thans onverhuurd; b. de landbouwwinterschool met concierge-wo- ning, kosteloos aan het Rijk in gebruik ge geven c. het bureau en laboratorium van den Rijks- zuivelconsulent, verhuurd aan het Rijk voor f 200.— per jaar; d. de openbare leeszaal en bibliotheek, kosteloos afgestaan aan de commissie voor de open bare Leeszaal en aan de Volksbibliotheek tot Nut van het Algemeen 27 e. de zolder, kosteloos in gebruik gegeven aan de Vereeniging tot beheer van een muziek corps voor het houden van repetities; 6e. het gebouw op den hoek der Waterstraat en Verlengde Kuiperstraat met concierge-woning, waarin de verschillende Rijksbelastingkantoren zijn ondergebracht, tot 31 Augustus 1928 aan het Rijk verhuurd voor f2550.per jaar; 7e. het gebouw in den Geweldigershoek, des win ters kosteloos in gebruik bij de commissie voor kindervoeding 8e. de overdekte longeerplaats op de Veemarkt in gebruik gegeven aan de Provinciale Regelings commissie voor de Paardenfokkerij in Gelderland, tegen een vergoeding van f 50.voor elke keuring; 9e. de woning met pakhuis aan de Pelikaanstraat tot 1 Mei 1924 met recht op continuatie telkens voor een jaar voor f 600.— verhuurd aan G. W u y s t e r 10e. de bergplaats aan het Hoogestraatje verhuurd aan de N.V. „IJsselcentrale" voor f 2.75 per maand 11e. het huis Groenmarkt 14: a. twee vertrekken in gebruik bij de commissie van toezicht op de arbeidsbeurs; b. het overige gedeelte aan J. H. C. van Berkel tot 31 Juli 1929 verhuurd voor f 526.per jaar 12e. een complex woningen in de Komsteeg en een complex op het Rijkenhage en Hagepoortplein, tezamen verhuurd voor f620.per jaar; 13e. het perceel Rozengracht 3 naast en boven de Rosmolensteeg, verhuurd voor f180.— per jaar 14e. de noodwoning boven de petroleumloods op het Hoornwerk, verhuurd voor f 1.per week;

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1923 | | pagina 15