Bijlage I. 3 Mej. W. L. J. Tacke, Leerares in patroonteekenen en linnennaaien. Mej. H. F. J. Mekking, Mej. D. Wahl, handwerken. Mej. C. E. Baerents, Mej. R. v. d. Vijver, Mej. A. Mentink, Mej. I. M. van der Worp Mej. S. M. van der Kop, Mej. E. Tideman, Mej. A. W. Cats, huishoudkunde, hygiëne en warenkennis. Mevrouw A. M. J. Disselsma-Engelbart, leerares voort gezet L.O. De Heer H. W. A. Behrens, Leeraar in natuur- en scheikunde. Huishoudster: Mej. C. J. ter Weer. Concierge: A. v. d. Meent. fraaie handwerken. nuttige en fraaie nuttige handwerken. idem. koken en voedings leer. idem. waschbehandeling. waschbehandeling, Aan de Vrouwenarbeidschool te Gorssel Mej. E. J. Eskes, Leerares in costuumnaaien en linnen- naaien. Mej. H. Jansen, leerares in linnennaaien en verstellen. Mej. P. Buijs, costuumnaaien. Aan de Nijverheidsschool te Lochem Mej. G. J. D. Mathijssen, leerares in costuumnaaien. Mej. J- Teer, linnennaaien en verstellen. Mej. D. Simmelink costuumnaaien. Bijlage 1. 4 Op 1 Jan. waren ingeschreven 131 leerlingen voor volledige opleiding en 146 leerlingen voor verschillen de cursussen, totaal 277. Van de 3 candidaten voor de Nijv. Ond. acte Nq slaagde Mej. G. Brouwer volledig en Mej. G. v. Apel doorn alleen voor het practijk gedeelte. Van de 3 candidaten voor de Na acte slaagden de dames G. Mathijssen en M. Buys alleen voor het practijk gedeelte. In 1924 kan voor de beide acten een aan vullend examen gedaan worden, ter verkrijging v. d. aanteekening voor lesgeven (art. 38.) Voor de acte Nuttige handwerken slaagden alle 9 leerlingen. Na het volgen van den volledigen cursus, verlieten de school 5 leerlingen met diploma cost, naaien. 1 leerling Huishoudster. 3 leerlingen Hulp in de Huishouding. 4 Dienstbode. 9 v/d Woensd. &n Zaterd. midd. cursus in Nuttige en Fraaie Handwerken. 6 zonder diploma uit de verschillende afd. Op 31 Dec. waren ingeschreven: voor volledige opleiding: 3 j. cost, cursus 43 leerlingen. opl. Huishoudster 42 Dienstbode 38 ex. cursus Fraaie Handw. 6 Nutt. 24 Na 7 Nq 5 Nr 1 166 leerlingen. 7f tf yy yy

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1923 | | pagina 140