t<iS" Bijlage E. 8 R. K. Meisjesschool (St. Annaschool). De school lokalen zijn in goeden staat. Verbeteringen waren niet noodig. Van geen enkele school in deze stad werd een lokaal door den inspecteur van de volksgezondheid afgekeurd. Schoolmeubelen en leermiddelen.. Deze waren over het algemeen goed te noemen en gaven in geen school aanleiding tot bijzondere opmer kingen. Bibliotheken. De scholen B, C, D, E, F, G, H en hebben elk eene bibliotheek waarvan druk gebruik wordt gemaakt. Zij bezitten samen 1600 boeken; van particuliere zijde werd zelfs aan een der scholen een bedrag van f 25,ontvangen tot aanvulling der bibliotheek. Hieruit spreekt ten duidelijkste de waardeering voor de school bibliotheken. De andere scholen bezitten geen biblotheek. Schoolvergaderingen. Deze werden gehouden aan school A 3, B 2, C 2, D 2, E geregeld, F geregeld, G geregeld, H 3, I ge regeld, bijz. school voor L. O. geregeld, Chr. M. U. L. O. niet, R. K. Jongensschool geregeld, R. K. Meis jesschool niet. Ouderavonden. Deze werden gehouden aan school A 1, B 3, C 2, D niet, E niet, F geregeld, G geregeld, H 2,1 geregeld. Bijlage E. 9 bijz. school voor L. O. geregeld, bijz. school voor M. U. L. O. 1, R. K. jongensschool geen, St. Anna school geen. Personeel. Op 1 Jan. 1924 bestond het personeel der verschil lende scholen uit: School A. Hoofd Van Toledo, J. K.; Ha., Fr., Hgd., Eng., V. en O. Onderwijzers: Sauter, H. A.Ha., Fr.. Hgd., Eng., V. en O. Meijer, W.; Ha., Fr., Hgd., Wisk. Onderwijzeressen Baerents, C. E.Fr., Eng., Nh., Frh., V. en O. 't Hart, M. M.Nh., V. en O., Ha. Poutsma, H.Nh., V. en O. Er is een leerkracht boven het aantal doch alle sala rissen worden door het rijk vergoed. Mutaties hadden niet plaats. School B. Hoofd Korswagen, A. W. 1.; Ha., V. en O. Onderwijzers: Eskes, W. O.; Ha., Fr., Eng., V. en O. Meilink, A.V. en O., boekhouden M. O.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1923 | | pagina 124