XCL 2ZZ Bijlage D. 44 H. Hazenwold, Ea. La. Huizinga, Ra. Ja. Huizinga, H. E. Jonkers, F. J. Kalberg, Ja. Ha. Mast, L. K. van Oorspronk, L. H. M. Ott, B. M. Pas, G. Radstake, A. de Roos, J. B. Scharrenberg, C. Wullink, H. J. Wijna. Van deze geslaagden gaven 12 mannelijke en 2 vrouwelijke zich op voor de vakop leiding in de 4e klasse. Alle leerlingen uit de 5e klasse namen deel aan eindexamen, dat werd afgenomen ten overstaan van de Commissie van Toe zicht en een Commissie uit vertegenwoor digers voor den handel. In deze commissie hadden zitting de heeren J. W. H. Blaauw, Ir. D. J. Bosman, G. J. Dijkerman, F. C. Gies, J. H. Hietink, A. H. W. Koch, H. Mulderije, J. M. Ubbens, daartoe uitgenoodigd door Burgemeester en Wethouders. Bijlage D. 45 Het schriftelijk examen werd gehouden van 10—20 April en het mondeling onder zoek op 27 April. Het diploma als boekhouder kon worden uitgereikt aan 16 mannelijke en 2 vrouwelijke leerlingen; afgewezen 3 man nelijke en 2 vrouwelijke candidaten. De namen der geslaagden zijn: B. D. Bast, H. J. Bilderbeek, A. Derksen J. W. Freriks, H. Hovestreijdt, D. A. Jansen, J. A. Meuris, C. F. van Oosterhout, J. Plant, Pa. Plieger, C. H. van Rheede, J. Rietberg, - J. G. W. Schnoor, D. J. Scholten, J. H. Schuppers. Le. Swarthoff, H. Welle en J. van Zeben. Het diploma als Engelsche handels- correspont werd behaald door 4 man nelijke en 5 vrouwelijke leerlingen; afge wezen 2 mannelijke en 1 vrouwelijke can- didaat. Geslaagd Aa. Ha. Hendriks,

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1923 | | pagina 113