70 Zoowel in oude als in jonge boomen werd ze waar genomen. Daarover zal liet volgend jaar meer mede gedeeld worden. De iepenspintkever gaat nog steeds met zijn ver nielingswerk in liet Coenenspark door. Dijken en Waterkeeringen. De dijken en waterkeeringen verkceren over liet algemeen in een goeden toestand. De zomerdijk langs de Polweiden werd in liet voor jaar op enkele plaatsen verhoogd, evenals die van de Rijswaard op Helbergen en van den Marsch. Tegen een laag stuk grond op het Kerkhofje zal de dijk belangrijk verbreed en versterkt moctc-n worden, om op den duur voldoende weerstand te kunnen bieden tegen den grooten druk van liet IJsselwater, Een nieuw gedeelte zomerdijk moet worden gelegd van blok 55 van den Marsch naar de dijk in den Bcugelwaard. Door den lioogen waterstand eind Aprilbegin Mei hadden de taluds der dijken over het algemeen nogal te lijden en eischten veel onderhoud. Algemeeiie Begraafplaats. Het plantsoen op de begraafplaats werd naar be- hooren onderhouden. Van de gelegenheid tot liet bij de gemeente in voortdurend onderhoud geven van graven, werd als volgt gebruik gemaakt. Bij besluit van Burgemeester en Wethouders van 71 13 April werd het graf no. 114 van de 2e klasse in onderhoud genomen voor f 6.— per jaar. Bij besluit van Burgemeester en Wethouders van 19 Mei werd het graf no. 341 van de le klasse in onderhoud genomen voor f 8.per jaar. Bij besluit van Burgemeester en Wethouders van 6 December werd het graf no. 570 van de 2e klasse in onderhoud genomen voor f 6.per jaar. Bij besluit van Burgemeester en Wethouders van 6 December werd het graf no. 232 van dele klasse in onderhoud genomen voor f 8 per jaar. Bij besluit van Burgemeester en Wethouders van 14 December werden de graven nrs. 8S en 126 van de le klasse in onderhoud genomen voor f 8.— per graf per jaar. Bij besluit van Burgemeester en Wethouders van 14 December werd het graf no. 143 van de 2e klasse in onderhoud genomen voor f 3.per jaar. Bij besluit van Burgemeester en Wethouders van 14 December werd het graf no. 97 van de 2e klasse in onderhoud genomen voor f 3.-- per jaar. Bij raadsbesluit van 13 Maart werd het onderhoud van graf no. 279 van de 2c klasse voor rekening der gemeente genomen tegen een betaling van een bedrag ineens van f 450. Brandwezen. Aangaande het Brandwezen wordt verwezen naar het verslag van de Brandweer dat als bijlage S hier achter is gevoegd.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1922 | | pagina 37