52 Aan de Chr. gymnastiekvereniging „Wilhelmina" op Donderdagavonden van 8 10 uur; Aan de R. K. gymnastiekvereniging „Leo XIII" voorheen „St. Joseph" op Woensdagavonden van 8—10 uur; Aan de gymnastiekvereniging „Olympia" op Dins dag- en Zaterdagavonden van 8—10 uur; bij besluit van 10 October 1922 ook voor Woensdag- en Zater dagmiddagen van 3—4 uur; Aan W. v. d. Woude op Maandag-, Donderdag en Vrijdagavonden van 6—8 uur en op Dinsdagavonden van 5—7 uur Aan de Arbeiders Jeugd Centrale, afdeeling Zutphen Woensdagavonden van ö'/o7'/« uur. School A (Gasthuisstraat). Aan de Arbeiders Jeugd Centrale, afdeeling Zutphen op Maandag- of Donderdagavonden van 7—9 uur. Bij raadsbesluit van 11 September werd vrijstelling van de betaling der vergoeding verleend. School D (Waterstraat). Aan den Nederl. Protestantenbond, afdeeling Zutphen van 6 lokalen op Zondagmiddagen van 12' 11/2 uur. School E (Polsbroek). Aan de onderafdeeling „Zondagsschoolarbeid van de vereeniging voor Evangelisatie" op Zondagmiddagen van 12^/21 */2 uuri bij raadsbesluit van 6 November 53 1922 is vrijstelling vati de betaling der vergoeding verleend. Aan de Ned. Maatschappij voor Tuinbouw en Plant kunde, afdeeling Zutphen, Brummen en Omstreken op Maandag-, Woensdag- en Vrijdagavonden van 6—9 uur; Aan de commissie van toezicht op de Bewaarscholen op Woensdagmiddagen van 1—3 uur. School G (Tadamasingel). Aan het bestuur der Evangelische Zondagsschool van 6 lokalen op Zondagmiddagen van 12'/2—l1/-: uur. School H (Louisesingel). Aan de vereeniging tot bevordering van Zangonder wijs op Woensdagmiddagen van 1—5 uur. Bouw- en Woningtoezicht. Gedurende het jaar 1922 werden 147 vergunningen verleend voor hetbouwen of verbouwen van perceelen, het maken van rioolaansluitingen of het uitvoeren van werken aan den openbaren weg, waaronder 18 aanvragen voor geheel nieuwen bouw 75 aanvragen voor het veranderen, uilbreiden of ver nieuwen van gebouwen 13 aanvragen voor het aansluiten op liet gemeenteriool, waaronder 10 voor een beerput met overstort op het gemeenteriool 14 aanvragen voor het aanbrengen van zonneschermen en uithangborden

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1922 | | pagina 28