Bijlage S. 28 Art. 8. Voor vast aangelegde leidingen zijn afwijkingen van de voorschriften betreffende steunpunten en dergelijke geoorloofder moet echter voor gezorgd zijn, dat aan de voorschriften van het Koninklijk Instituut van Ingenieurs omtrent mechanische sterkte, toevallige gevaarlijke aanraking, brandgevaar en verbinding met de aarde bij behoorlijk gebruik voldaan is. Beweegbare en transportabele inrichtingen, alsmede de verlichtingsornamenten, toestellen, meetinstrumenten enz. moeten echter aan de algemeene bepalingen van het Koninklijk Instituut van Ingenieurs voldoen. Bij schakel- en verdeelborden is hout wel als con structie-, maar niet als isolatiemateriaal toegelaten. Voor illuminatie buiten zijn verdere afwijkingen geoorloofd; er moet echter ook hiervoor gezorgd zijn, dat aan de voorschriften betreffende mechanische sterkte, toevallige gevaarlijke aanraking, brandgevaar en ver binding met de aarde bij behoorlijk gebruik voldaan is. Art. 9. Het is verboden tijdens de voorstelling eenige werk zaamheden aan de installatie te verrichten anders dan ter herstelling van een defect, tijdens de voorstelling ontstaan. Art. 10. De installatie is onderworpen aan de goedkeuring Bijlage S. 29 van den hoofdopzichter van het gemeentelijk electriciteits- bedrijf, die ook beslissing geeft ingeval van eene af wijking als bedoeld in Art. 7. Art. 11. Alle voorschriften, in het belang van de openbare orde en van de veiligheid door den Commissaris van Politie te geven, moeten worden nagekomen. Art. 12. Alle voorschriften, betreffende stabiliteit en sterkte door den Directeur van Gemeentewerken te geven, moeten worden nagekomen. Hoofdpost. Deze is geplaatst in het centrum der stad. Telcphoon- nummer396. Omtrent de inrichting van den Hoofdpost wordt verwezen naar bladzijde 21 t/m 23 van het verslag over 1920. In den loop van het jaar 1922 werd door Burgemeester en Wethouders aan het College van Gedeputeerde Staten van Gelderland ingevolge de hinder wet vergunning gevraagd tot het oprichten van eene inrichting voor timmeren, smeden en verven in den Hoofdpost, met plaatsing van 2 electromotoren, resp. van 2 en 1 P. K. Bedoelde vergunning werd door Gedeputeerde Staten verleend bij besluit d. d. 7 Maart 1923 No. 57.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1922 | | pagina 252