Bijlage S. Gebouwen, Bevindingen met zoo noodig daaraan enz. gegeven gevolgen. Perceelen Den schoorsteen van onder te voorzien Polsbroek van een halfsteenen gewelfje of ijzeren 242 en 244. plaat. Hieraan voldaan. Perceel De keuken van een behoorlijke stookplaats Markt 84a. of van een voldoend geisoleerden rookuit- gatig te voorzien en de schoorsteendeur op den papierzolder afdoende te herstellen. Hieraan voldaan. Perceel Den boezembalk van den schoorsteen door Waterstr. 8. een ijzeren T balk of een steenen gewelf te te laten vervangen. Hieraan voldaan. Perceel Bak De lekken in den schoorsteen dicht te ma kerstraat 35. ken en de zich in den schoorsteen bevin (Stoelen- en dende houten balken te .verwijderen. mandenma Hieraan voldaan. kerij). Perceel Kui De op het dak zich bevindende rookkanalen perstraat 16. (aarden buizen) in elkaar te schuiven en aan te strijken. Hieraan voldaan. Perceel De op den zolder zich bevindende schoor Kerkhof '7. steen was lek en moest daarom worden in gevoegd. Hieraan voldaan. Bijlage S. 13 Gebouwen, Bevindingen met zoo noodig daaraan enz. gegeven gevolgen. Perceel Beu- Stookgelegenheid zeer brandgevaarlijk, kerstraat 15. Een behoorlijke rookafvoer ontbrak. De voorgeschreven verbeteringen zijn aange- bracht. Perceel„Am- Schoorsteen voldeed aan de eischen. Aan- sterdamsche brengen van een voukenvanger werd niet Bank". noodig geacht. 25 woningen Stroo en hooi te dicht opgestapeld bij in de Hoven, den schoorsteen. Op aanwijzing werden die brandgevaar lijke toestanden verbeterd. Hooibroei. Benzine voorraden. Bezocht werden 55 landbouwbedrijven. Bij 12 was hooibroei te constateeren. Volgens deskundig advies was evenwel geen brandgevaar te duchten. Bij verschillende rijwielhandelaren, garage houders en winkeliers de voorraden benzine opgenomen. Sommigen hadden meer dan 20 liter voorradig zonder daarvoor eene behoor lijk ingerichte bergplaats te hebben. Wij hebben belanghebbenden gewezen op de overtreding der Politie-verordening en zullen verplicht zijn in den vervolge van elke overtreding proces-verbaal te moe ten opmaken.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1922 | | pagina 244