Bijlage S. 10 Gebouwen, Bevindingen met zoo noodig daaraan enz. gegeven gevolgen. Lompenpak Geconstateerd dat in een baal lompen huis Haven broei aanwezig was. Oorzaak slecht dak straat 14, in en ramen zonder ruiten. Aangeschreven het gebruik als dak voldoende waterdicht te laten maken zoodanig bij en de ramen te voorzien van ruiten. de firma Hieraan voldaan. Wins Elter teRotterdam, Schiedam- sche Singel 33. Winkelma De brandgevaarlijke voorwerpen waren gazijn N.V. op de reeds daarvoor bestemde plaats ge L.L. Dullaert sorteerd. en Co's Ijzer handel Spit taalstraat. Perceelen De muur tusschen deze perceelen, waar Laarstraat 9 tegen een schoorsteen gebouwd was, moest en 11. ter voorkoming van brandgevaar worden hersteld. Hieraan voldaan. Perceelen De in deze perceelen zich bevindende Lievenheer- houten boezembalken der schoorsteenen steeg 103, moesten vervangen worden door baksteenen 105, 109 en rollagen. 111. Hieraan voldaan. Bijlage S. 11 Gebouwen, enz. Bevindingen met zoo noodig daaraan gegeven gevolgen. Perceel Lie- Op de verdieping van dit perceel de vevrouwc- regels van het houten schotwerk uit het straat 2. rookkanaal van den schoorsteen te verwijderen. Hieraan voldaan. Perceel De in den schoorsteen aanwezige lekken Beekstraat te herstellen. 15. Perceel Die- serstraat 8. Hieraan voldaan. De rookkanalen te verbeteren. Hieraan voldaan. Perceel Pols- De houten boezembalk van den schoor- broek 34. steen te vervangen door een ijzeren balk of 1 steenen gewelf. Hieraan voldaan. Gedeeltelijk Vulling tusschen de wanden te verwijderen afgebrand en eene binnenbekleeding te maken van gebouw a/d j drijfsteen. ingang der Hieraan wordt gevolg gegeven. Algem. Be- graafplaats. Perceel Rookgeleiding te verbeteren. Barlheze 99. Hieraan voldaan.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1922 | | pagina 243