Bijlage Q. 2 sociëteit, 1 te Deventer, 1 in het O. en N. Gasthuis en 2 voor eigen rekening in de Buiten-societeit. Een deel der voorgenoemde concerten wierp een niet onaardig batig-saldo af, dat echter bij lange na niet toereikend was om te kompenseeren het bedrag waarmee inmiddels de gemeentelijke subsidie was ver laagd, tengevolge waarvan het tot nog toe gevolgde beheersysteem, en daarmee o.a. de vergoedingsregeling voor de werkende leden, eenige wijziging moest onder gaan, welke wijziging in goede samenwerking tusschen commissie van beheer en de werkende leden is tot stand gekomen. Het gemis van een muziektent doet zich in steeds grootere mate gevoelen, te meer waar het podium aan den Louise-singel bouwvallig begint te worden. De spoedige oplossing van dit punt zal corps en commissie uitermate verheugen. Een aantal nieuwe muzieknummers kon worden aangekocht. De heer M. J. D u s c h, die aftredend was, zag zich herbenoemd worden als lid der commissie, terwijl aan het einde van 't jaar de heer W. F. E. Brouwer tengevolge van een bij hem gerezen misverstand, zich uit de commissie wenschte terug te trekken, doch daarop later terug kwam. Bijlage Q. 3 Tot slot van dit verslag zij met verheuging gecon stateerd, dat de verkeerde na-ijver van diverse zijde jegens het Stedelijke Muziekcorps waarop reeds meermalen wij in onze verslagen doelden wat aan het minderen is, en waarvan naar wij hopen spoedig een numerieke versterking van het corps het gevolg moge zijn. ZUTPHEN, Januari 1923. Voor de Vereeniging tot beheer van een Muziekcorps, G. W. VAN LAAR, Secretaris. Aan den Raad der Gemeente ZUTPHEN.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1922 | | pagina 233