Bijlage E. 12 School F. De toestand der schoollokalen is goed. De schoolruimte is als voldoende te achten daar de groote aanmelding van leerlingen hoogstwaarschijnlijk van tijdelijken aard is. Van deze school wordt ook gebruik gemaakt door een Zondagsschool. Een gymnastieklokaal, een speelterrein en een school tuin blijven alle drie zeer gewenscht! School De toestand der schoollokalen is goed. In de zomervacantie werd een der bergplaatsen voor brandstoffen, door eenige verbouwing, tot spreekkamertje ingericht. Zie verder onderSchool B. Drie school lokalen zijn in gebruik door de Evangelische Zondags school. School H. De schoollokalen verkeeren in goeden toe stand. Verbeteringen zijn niet aangebracht; ze waren trouwens niet noodig. In school H werd geen Zondags school gehouden. School Tengevolge van de splitsing van School in de scholen en C werd een scheidingsmuurtje aangebracht. In school wordt geen Zondagsschool gehouden. Chr. School voor M. U. L. O. In het afgeloopen jaar werd een verdieping op de school gezet en het getal lokalen van 6 op 11 gebracht, een hoognoodige ver betering, daar de school ten slotte in 4 gebouwen ge huisvest was. Beneden werd één lokaal uitgebroken, waardoor een ruime vestibule en hal, een kleedkamer Bijlage E. 13 voor de oud. en een spreekkamer verkregen werd. De privaten werden WC's. Het gas werd vervangen door electriciteit. Uit eigen middelen liet het Bestuur centrale verwarming aanleggen. De school is uitge breid op kosten der gemeente. dir. School voor L. O. De lokalen verkeeren in goeden staat, alleen moeten ze worden afgeverfd. (Ze staan reeds 10 jaar in de grond vei f). Dit jaar zijn in 5 lokalen de muren, die nog in de ruwe pleisterston den, gesausdin de overige lokalen moet dit nog ge beuren. R. Kuth. Jongensschool. De toestand der lokalen is vrij goed. Dit jaar zijn er geen verbeteringen aange bracht. Buiten den schooltijd wordt deze school niet voor het geven van godsdienstonderwijs gebruikt. R. Kuth. Meisjesschool (St. Annaschool). De toestand der schoollokalen laat niets te wenschen over. De lambrizeering werd opnieuw gekleurd, de jaloezieën verbeterd. Voor het tegenwoordige aantal leerlingen is de R. K. Meisjesschool voldoende. Van geen enkele school in deze stad werd een lokaal door den Inspecteur v. d. Volksgezondheid afgekeurd. Schoolmeubelen en Leermiddelen. School A. Deze waren in normalen toestand. Ver-

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1922 | | pagina 135