Bijlage E. 2 Dc leerlingen werden beirokken uit de scholen A/B/C en G. Ze is een school, die voor Voorbereidend Hooger, Middelbaar en (M.)U.L.O. Ond. voorbereid, met Fransch. (Een U.L.O. oude wet). 3e. School C, in de David Evekinkstraat. Een school voor gewoon lager onderwijs, eveneens als gevolg van de reorganisatie op 16 April geopend. 4e. School D, in de Waterstraat voor uitgebreid lager one,ei wijs met 4 klassen. Deze school is bestemd voor leerlingen, die 6 leerjaren van een lagere school hebben doorloopen en U. L. O. willen genieten. 5e. School E, Polsbroek 48, voor gewoon lager onder wijs met 7 klassen. 6e. School-F, gelegen in de Hoven, Schoolstraat 22, voor gewoon lager onderwijs met 7 klassen. 7e. School O, gelegen aan den Tadamasingel, in het zelfde gebouw als school B, een school voor gewoon lager onderwijs met 7 klassen. 8e. School H, aan den Louisesingel No. l,voorgewoon lager onderwijs met 8 klassen. 9e. School inde David Evekinkstraat, voor gewoon lager onderwijs. Tengevolge van de reorganisatie werd school I met 12 halfjaarlijksche klassen en één jaar- klasse gesplitst in de scholen I met 7 en C met 6 jaar- Bijlage E. 3 klassen. Tusschen beide scholen, in hetzelfde gebouw gelegen, werd een scheidingsmuurtje aangebracht. De toelating van nieuwe leerlingen tot alle Openbare Lagere Scholen is na de zomervacantie. Cursussen voor Vervolgonderwijs. Ie. In school F is een cursus voor jongens en meisjes toegankelijk, waar behalve de gewone vakken ook Landbouwkunde wordt onderwezen. Er zijn 2 klassen. De toelating is met 1 September. 2e. In school H is een cursus voor jongens en meisjes toegankelijk. De vakken, waarin onderwijs gegeven wordt zijn: Lezen, Rekenen, Ned. taal, Aard., Nutt. handw., Koken, Strijken en 1 uur Natuurkennis voor jongens. De toelating is met 1 October. Voor het Bijzonder Onderwijs. Ie. Een Chr. School voor M. U. L. O Oudewand 35, uitgaande van de Vereeniging tot Bevordering van Chr. Ond. te Zutphen met 9 klassen. 2e. Een Chr. School voor L. O., David Evekinkstraat 2, uitgaande van dezelfde Vereeniging met 8 klassen. 3e. Een Roomsch-Katholieke School voor jongens aan den Tengnagelshoek 7, voor gewoon lager onder wijs met 8 klassen.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1922 | | pagina 130