Z<il -46 Van de mannelijke leerlingen kon dus 20 en van de vrouwelijke leerlingen ruim 26°/, niet bevorderd worden. Vande 30 mannelijke en 15 vrouwelijke leerlingen, die het volledig onderwijs in de 3e klasse volgden, kon aan 23 mannelijke en 9 vrouwelijke het voorloopig diploma, dat aan het einde van die klasse behaald kan worden, worden uitgereikt, terwijl 7 manne lijke en 6 vrouwelijke werden afgewezen. De namen der geslaagden zijn J. Been, Me. Brands, W. F. Bijlevelt, G. A. Castermans, C. Cortvriend, A. Dijkerman, Lucie Ha. Eringaard, J. Gies, J. F. J. Hendriks, J. Hendriks, J. H. Hesselink, G. Hietkamp, J. Ilbrink, Ca. Iliohan, H. W. Jansen, Wa. Klaver, De. E. A. M. Leijser, J. A. M. Leijser, H. W. van Lindenberg. J. v. d. Mast, Bijlage D. 47 C. H. Meijer, W. Mogesomp, Ma. Wa. Miiller, Ba. Ma. Otter. J. H. Peters, W. Rensen. Ca. Ja. te Riele, H. L. Schaapveld, M. J. Scholten, J. Schwartz, H. Teerink, Ga. Ha. Ea. Wanielink, Van deze geslaagden gaven 18 mannelijke en 7 vrouwelijke leerlingen zich op voor de vakopleiding in de 4e klasse. Alle leerlingen uit de 5e klasse namen deel aan het eindexamen, dat voor het eerst werd afgenomen ten overstaan van de Commissie van Toezicht en een Commissie uit vertegen woordigers voor den handel. In deze Commissie hadden zitting de heeren J. W. H. Blaauw, D. J. Bosman, J. P. W. van Elk, J. H. Hietink, R. J. Th. Jansen, H. Niemeijer, W. J. Schillemans, J. M. Ubbens, daartoe uitgenoodigd door Burgemeester en Wethouders.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1922 | | pagina 123