18 3/4 voor zijn rekening neemt, mits de ver- eeniging zich verbindt de f 23000.— terug te betalen in 40 naar 4 berekende an nuïteiten. Besloten wordt tot wijziging der verorde ningen op de markten. Besluit om aan den Bond voor plaatselijke sportverenigingen te Zutphen bet terrein te verkoopen tusscben den Deventerweg en het spoorwegemplacement, groot 5.1 14.A. voor f 4500.— per H.A. onder voorwaarde o. a. 1. de bond verplicht zich het terrein binnen twee jaren na den datum van dit besluit, tenzij Burgemeester en Wethouders dien termijn verlengen, volgens door hen goed te keuren plan in te richten en in gebruik te nemen als sportterrein 2. de gemeente zal aan den bond 60 van de kosten van inrichting van het sportterrein, naarmate die vordert, tot een bedrag van ten hoogste f 74 970.ter leen verstrekken, af te lossen in 40 jaren bij naar 6 berekende annuïteiten, mits de overige 40% van Rijkswege of van andere zijde worden verschaft. De koopprijs wordt met deze leening verrekend 3. wanneer de bond de onder I gestelde verplichting niet nakomt, liquideert, ophoudt 19 het terrein in zijn geheel als sportterrein in exploitatie te houden, afgravingen verricht tot beneden 7.50 M. -|- N.A.P., de eerste inrichting zonder 's Raads toestemming in naar diens oordeel belangrijke mate ver mindert of in gebreke blijft de annuïteit der geldleening tijdig te voldoen, keert de eigendom van het terrein met al den op- gebrachten grond zooals het daar liggen zal op 's Raads eerste aanzegging aan de gemeente terug tegen betaling, in het eerste geval van f 23.950.in de andere gevallen bovendien van de gemaakte ophoogïngs- kosten, vast te stellen terstond na beëindiging van het werk tot hoogstens het bij het adres geraamde bedrag, beide onder aftrek van hetgeen hij aan de gemeente nog mocht schuldig zijn hij zal de opstallen mogen verwijderen wat drie maanden na de aan- zegging niet verwijderd mocht zijn vervalt aan de gemeente bij de berekening van hetgeen hij aan de gemeente nog mocht schuldig zijn, wordt ten aanzien van de sub 2 bedoelde geld leening als afgelost beschouwd, hetgeen overblijft wanneer van de som der betaalde annuïteiten wordt afgetrokken hetgeen van een op 40 gelijke termijnen loopende leening aan rente verschuldigd zou zijn geweest; 4. de gemeente verbindt zich aan den

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1922 | | pagina 11