Bijlage D. 20 S. Streuvels. Het Kerstekind. J. P. Zoomers-Vermeer, Op de Meerhoeve Voor 't Jonge Volkje. Deel 81, 82, 83,84 83, 86, 87, 88. P. Clerget. Manuel d'économie Commer- ciale. A. Dany. Manuel practique des opérations commerciales. J. Ruotte. Opérations et travaux de Banque. R. D. Blackmore. L.orna Doone. M. Cholmandeleij. Diana tempest. K. Douglas Wiggin Rebecca of Sunny- brook Farm. W. J. Locke. The beloved vagabond. Mrs. H. Ward. Marcella C. N. and A. M. Williamson. The Botor Chaperon. C. N. and A. M. Williamson. The Light ning Conductor. W. W. Jacobs Odd Craft. E. N. Westcott. David Harum. W. W. Jacobs. Salthaven. Hel. Böhlan. Ratsmadelgeschichten. W. Raabe. Der Hungerpastor. Fr. Spielhagen. Problematische Naturen. C. Viebig. Rheinlandstöchter. Chr. Beck. Reise urn die Welt. Herm Villinger. Simplicitas. R. von Werner. Erinnerungen und Bil der aus dem Seeleben. R. von Werner. Salzwasser. Bijlage D. 21 Personeel. Onze koloniale landbouw. 12 deelen. Onze koloniaje mijnbouw. 4 deelen. Het Artis-boek. 2 deelen. De uitgifte van boeken had op de ge wone wijze plaats; gedurende het school jaar 1921 1Q22 werden in 13 zittingen aan 174 leerlingen 1439 boeken uitgereikt. Afdeeling B. Handelsklassen. lu deze afdeeling werd op 31 December 1922 les gegeven door de leeraren der hoo- gere burgerschool. Aantal NAAM Makken van onderwijs. uren per week Dr. J. W. Lem, directeur N. C. Meijer ürees R. van Waard K. Koiter J. Goemans A. Janssen J. Tj. Wielinga M. N. H. Leijs D. F. Kciser Dr. S. Postma J. M. L. Saunders C. Hage Mej. P. M. v. d. Weel Bovendien nog door: A. Barto (tijdelijk) Wiskunde. Nederl. taal en letterkunde Fransche taal, letterkunde en handelscorr. Engelsche taal, letterk. en handelscorr. Hoogduitsclie taal, letterk. en handelscorr. Aardrijkskunde Geschiedenis Handelskennis, Boekh., Handelsrek. en Nederl. Handelscorr. Natuurkunde Scheikunde en Warenken. Staatsw .sch., Handelsrecht. Lichamel. oefen, (jongens) Lichamel. oefen, (meisjes) t.lc. 7, n.k. 2 4 16 3 6 5 2 1' Schrijven, Stenographic

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1922 | | pagina 110