16 13 Maart. Besluit Burgemeester en Wethouders een crediet te verleenen voor eenige voorzie ningen in de Boterbal ten behoeve van de botermijn der Eerste Coöperatieve Boter- verkoopvereeniging. 13 Besluit tot het betalen eener tegemoet koming aan de N. V. Electriciteitsfabriek „IJsselcentrale" over 1922 in verband met de verhoogde koletiprijzen. 3 April. Besloten wordt aan de Woningbouwver- eeniging „de Goede Woning" alhier ten behoeve van de stichting van 71 arbeiders woningen een voorschot te verleenen van f 14545.— voor de ophooging van grond en van f 283982.voor den bouw dier woningen. 3 Vastgesteld wordt een verordening als bedoeld in art. 15 der Leerplichtwet. 3 Vastgesteld worden verordeningen op de heffing en invordering eener belasting naar het inkomen. 8 Mei. Vastgesteld worden de verordening' en in structies betreffende den vleeschkeurings- dienst. 8 Besloten wordt tot den bouw van een tweede gymnastieklokaal. 8 Besluit tot wederopbouw van den Wijn huistoren. 8 Besluit om aan de bouwvereeniging „Ons 17 „Thuis" alhier ten behoeve van de stichting- van 67 arbeiderswoningen en 1 winkelhuis een voorschot te verleenen van f 14660.— voor ophooging van grond en van f270462.— voor den bouw dier woningen. 11 Sept. Besloten wordt de werkzaamheden van den Vleeschkeuringsdienst bij wijze van proef ook over de gemeenten Gorssel en Warns- veld uit te strekken. 2 Oct. Besluit om Burgemeester en Wethouders een crcdiet te verleenen van f50000.— om werken welke in de naaste toekomst uitgevoerd moeten worden te vervroegen of andere werken naar voren te brengen, waardoor aan de werkloozen in de gemeente door middel van werkverschaffing gelegen heid geboden kan worden in hun onderhoud te voorzien. 6 Nov. Vastgesteld worden verordeningen op de heffing en op de invordering van keur- en steriliseerloon. Burgemeester en Wethouders worden ge machtigd tot verhuur van weiden aan sport verenigingen. 19 Dec. Besloten wordt om in het raadsbesluit van 13 December 1921, no. 26 tot verhooging der bijdrage aan de woningbouwvereniging „Deventerweg" met f 30554.90 de voor waarde te schrappen dat het Rijk daarvan

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1922 | | pagina 10