Zit 14 lieer A. L a n tl 111 a n, Directeur der R.H.B.S te Winterswijk. In de eindvergadering op 24 Juni werd de uitslag vastgesteld en den candidaten mede gedeeld. Er slaagden 18 mannelijke en 5 vrou welijke candidaten terwijl 3 mannelijke can didaten werden afgewezen. De namen der geslaagde candidaten zijn in alphabetische volgorde: Mej. A. B. Albers, Th. F. J. M. van Alen, J. Bierdrager, P. Wildervanck de Blécourt, J. W. Brand, J. D. Buisman, W. E. Eggink, J. Hoogenkamp, M. Huijgens, M. C. de Jong, P. J. Kooreman, A. Lammers, S. Lulofs, Mej. M. Lijsen, A. Meerstadt, A. J. E. van der Meij, A. W. H. Schut, W. D. P. Stenfert, Mej. A. J van de Velde, J. Volkers, Mej. G. H. Warmolds, Mej. R. S. Zandvoort, Bijlage D. 15 H. J. Zigtema. Hunne voorloopige bestemming is: 2 vrouwelijke studeeren voor acte L. O. 1 vrouwelijke studeert voor acte Lichame lijke oef. M.O. 1 vrouwelijke studeert voor assistent-apo theker. 1 vrouwelijke wil leerares bij het Landbouw- huishoudonderwijs worden en bezoekt daar voor eerst de Vakschool voor Meisjes te Zutphen. 5 mannelijke studeeren voor ingenieur aan de T. H. te Delft. 3 mannelijke studeeren voor arts. 2 mannelijke studeeren aan de Handeishoo- geschoo! te Rotterdam. 1 mannelijke studeert voor acte Duitsch M. O. en staatsexamen. 1 mannelijke studeert voor acte L. O. 1 mannelijke studeert voor ambtenaar B. B. in Indië. 1 mannelijke is geplaatst aan de K. M. A. te Breda. 2 mannelijke zijn in militairen dienst. 1 mannelijke onbekend. 1 mannelijke volgt als toehoorder eenige lessen aan het Gymnasium met de bedoeling om later voor arts te gaan studeeren. De niet geslaagde candidaat die niet tot Verorde- de school terugkeerde gaat in militairen dienst, ningen. Uit de verordering op het schoolgeld werd

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1922 | | pagina 107