194 In 1921 zijn de volgende vergunningen krachtens de Hinderwet verleend Aan de N.V. Tricotage fabriek vjh Wiegerinck en Koch, tot het plaatsen van een schoorsteen. A. Feberwee, tot het plaatsen vaneen electromotor voor machinale houtbewerking. de Geld. Papier maatschappij vjh E. G. Volkersz, tot oprichting van een papierbewerkingsinrichting met electromotor van 3 P.K. J. Stegernan, tot oprichting van een houtzagerij. E. Zwiers Rzn., tot plaatsing van een hijschkraan. S. Ff. Weijenberg, tot oprichting van een machi nale houtbewerkingsinrichting met zuiggasmotor van 15 P.K. W. J. Thieme en Cie., tot uitbreiding harer in richting met electrische beweegkracht. de Kon. Rott. Betonijzer Mij vjh van Waningen Co., uitbreiding harer inrichting met electromotor van 16 en één van 3 P.K. en luchtketel. G. Dikkers en) Co., tot oprichting eener appen- dagefabriek. de firma Wed. J. Ff. Leuverman en Zn., tot uit breiding harer wagenmakerij door plaatsing van een electromotor van 10 P.K. de jirma Gebrs. de Rooi'j, tot oprichting van een kleefstoffenfabriek met 2 electromotoren van elk 3 P.K. de firma Gebrs. Struijck, tot uitbreiding harer inrichting door plaatsing van een electromotor van 15 P.K. de N.V. Zilversmederij „fiollandia", tot uitbrei- 195 ding harer inrichting door plaatsing van een elec tromotor van 35 P.K. 5. A. C. Dudok van Heel, tot oprichting eener galapetrietfabriek. J. de Bens, tot uitbreiding zijner stoelenfabriek door bijplaatsing van een boor- en draaimachine. J. Stegernan, tot uitbreiding zijner houtzagerij door bijplaatsing van een electromotor van 40 P.K. de firma D. J. Wijnand van Gulik, tot uitbrei ding harer inrichting door bijplaatsing van een zaagmachine en electromotor van 4 P.K. de Nederl. Coöp. Zaivelverkoop Centrale, tot op richting van een koelhuis en plaatsing van 13 electromotoren met een vermogen van 152 P.K. J. W. Teriet, tot oprichting eener montageinrich ting, met plaatsing van een electromotor van 5 P.K. de firma Ff. D. Burgers, tot uitbreiding harer papierfabriek door plaatsing van 3 zakkenplak- machines en rotatiepers en 3 electromotoren met een vermogen van 4 P.K. J. van der Linde, tot het in werking stellen zijner bakkerij en plaatsing van een kneedmachine en electromotor. Ff. A. A. van Elk, tot uitbreiding zijner inrich ting door plaatsing van 3 electromotoren met een vermogen van 10 P.K. W. Jansen, tot oprichting van een benzine bewaarplaats. W. J. Jolink, tot uitbreiding zijner bakkerij, door plaatsing van een kneedmachine en electromotor van l'/2 P-K.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1921 | | pagina 98