174 Serradella, Lupinen en Cichorei Serradella en Lupinen werden niet geteeld. Cichorei en Brusselsch witlof werden alleen ver bouwd om het lof der wortels als groente te gebruiken. Groen gemaaide klaver. (Klaverhooi, le en 2e snede). Van de groen gemaaide klaver was de le snede goed; de 2e mislukte vrijwel door de droogte. Van het klaverhooi was de le snede goed. De beteelde oppervlakte bedroeg 4.25 H.A. Van de Luzerneklaver was de le snede goed. De beteelde oppervlakte be droeg 13.20 H.A. Wei- en hooilanden. De wei- en hooilanden waren dit jaar over het alge meen slecht, vooral de hooge- en zware kleigronden, tengevolge van de aanhoudende droogte. De opbrengst van de lage gronden was over 't algemeen goed. De opbrengst van het hooi bedroeg van de le snede 3 a 4000 K.O. per H.A. De naweiden werden publiek verpacht voor hooge prijzen, varieërende van f 80,— tot f 120,per H.A.; door de droogte groeide het jonge gras er slecht, zoodat pas laat kon worden geschaard. Tuinbouw. Het jaar 1921 was over het algemeen ongunstig 175 voor den tuinbouw. Tengevolge van de droogte kon niet op tijd worden uitgezaaid en uitgeplant. De prijzen der bak- en kasgroenten waren middelmatig, die van den kouden grond waren in het voorjaar matig, in den zomer en herfst hoog. Verzending naar het buitenland had niet noemens waard plaats. Vruchtenteelt. De vruchtenteelt was dit jaar vrij goed. De prijzen waren middelmatig en bedroegen voor peren f 6,— tot f 10,— per H.L. en de appels f 8,— tot f 14,—. Kweekerij en vruchtboomen. De kweekerijen waren middelmatig ten gevolge van de droogte. De prijzen der pot- en sierplanten en van de losse bloemen uit de bloemisterijen waren hoogde prijzen van heestergewassen en jonge boomen matig. De vruchtboomen hadden dit jaar weinig van ziekten of ongedierte te lijden. Houtteelt. De houtteelt was dit jaar vrij goed. De prijzen waren lager dan in het vorig jaar. Ontginningen. Ontginningen hadden niet plaats.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1921 | | pagina 88