98 Volgens besluit van Burgemeester en Wethouders d.d. 10 Februari 1921 werden in school B/C twee handwaschbakken met aan- en afvoerleidingen aange bracht, terwijl tevens 4 groote kaartenbakken, 4 lichte schoolborden voor muziekonderwijs en 2 lichte school borden voor handwerkonderwijs in genoemde school werden geplaatst. Volgens besluit van Burgemeester en Wethouders d.d. 19 Mei 1921 werd in School I een kast aangebracht. In de lokalen 3 en 6 van school E werden nieuwe vloeren aangebracht, in lokaal 3 van school I werd eveneens een nieuwe vloer aangebracht, terwijl in lokaal B dezer school een lichtraam werd geplaatst. Verder werd in school F een dokterskamertje, tevens bestemd voor kamer van het schoolhoofd aangebracht. Een en ander werd in eigen beheer uitgevoerd. In school H werden 4 privaten, welke ingericht waren voor tonnenstelsel, veranderd in W. C's en werden 4 urinoirbakken geplaatst. Van de scholen A/B/C, D, F en O werd het buiten- verfwerk aanbesteed. Deze verfwerken zijn aan ver schillende aannemers gegund voor een totaal bedrag van f 1760, Voor de verschillende scholen werden 120 banken geverfd, waarvan 66 stuks werden aanbesteed en uit gevoerd door verschillende aannemers voor een totaal bedrag van f 460,—, terwijl de rest in eigen beheer werd uitgevoerd. In verschillende lokalen der H. B. School werden nieuwe dekvloeren aangebracht. Het maken, aan brengen en verven van een lambrizeering in lokaal 99 4a dezer school werd aanbesteed en gegund aan J. W. Boerman voor de som van f 951,Verder werd doorgegaan in genoemde school de lichtdoorlatende rolgordijnen te vervangen door schuifgordijnen. In een der lokalen van het Gymnasium werd een nieuwe dekvloer aangebracht. In de bewaarschool op den Paardenwal werden 2 nieuwe vloeren met liggers aangebracht. Het medegebruik der verschillende inrichtingen werd als volgt toegestaan Gymnastiekschool. Bij besluit van Burgemeester en Wethouders d.d. 6 September 1921 werd aan de Vereeniging Reesink's Personeel vergunning verleend tot het medegebruik der school op Woensdagavonden van 8—10 uur. Bij besluit van Burgemeester en Wethouders d.d. 6 September 1921 werd aan de Gymnastiekvereeniging „Olympia" vergunning verleend tot het medegebruik der school op Dinsdag- en op Zaterdagavonden van 8—10 uur. Aan de Gymnastiekvereeniging „Sandow" werd bij besluit van Burgemeester en Wethoudeis van 6 Septem ber 1921 vergunning verleend tot het medegebruik der school op Maandag- en Vrijdagavonden van 8—10 uur. Bij besluit van Burgemeester en Wethouders d.d. 20 September 1921 werd aan W. van der Woude vergunning verleend tot het gratis medegebruik der school op Maandag-, Donderdag- en Vrijdagavonden

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1921 | | pagina 50