96 32. het lijkenhuisje op de Begraafplaats 33. de warme- en koude kassen en bergloods in de gemeentelijke kweekerij aan den Buitensingel 34. het gebouw aan den Buitensingel, in gebruik bij den gemeentelijken ontsmettingsdienst 35. de loods tot berging van cokes op het terrein van de gasfabriek 36. de loods in gebruik bij den reinmaker, staande op het terrein van de gemeentereiniging; 37. de houten loods, waarin de electromotor voor de bemaling van de binnengracht, geplaatst in den botanischen tuin bij het gymnasium De verschillende gebouwen werden met de daarvoor toegestane gelden, zoo goed zulks mogelijk was, onder houden. Bij besluit van Burgemeester en Wethouders d.d. 7 Mei 1921 werd een crediet verleend van f 360, voor het in orde brengen van 2 lokalen naast het raadhuis ten behoeve van den Keuringsdienst voor Waren. Bij besluit van Burgemeester en Wethouders d.d. 14 Januari 1921 werd besloten tot afdekking van het Wijnhuis, waarvoor een crediet van f 330,-- werd toegestaan. Torens. De toren van het Wijnhuis en het Wijnhuis, welke door brand op 27 Januari 1920 gedeeltelijk verwoest werden, verkeeren nog in den zelfden toestand. Bij raadsbesluit van 3 October 1921 werd besloten 97 den heer B. Eysbouts te Asten de levering van een uurwerk in den Nieuwstadstoren op te dragen voor de som van f 3000,—. De bliksemafleiders op den St. Walburgstoren en Nieuwstadstoren werden eenmaal beproefd en in orde bevonden. Gebouwen, bestemd voor openbaar onderwijs. Deze zijn de volgende 1. Bewaarschool aan den Paardenwal 2. de bewaarschool in de Hoven met woning voor het hoofd 3. School (voormalig A), waarin ook ondergebracht is de Handelsschool, hoek Lombardsteeg en Oude Wand 4. School A/B/C, aan de Gasthuisstraat 5. D, aan de Waterstraat 6. E, in de Polsbroek 7. F, in de Hoven 8. G, aan den Tadamasingel 9. H, aan den Louisesingel 10. I, aan de David-Evekinkstraat 11. de gymnastiekschool aan het Broederenkerkplein; 12. de lokalen van de rijksnormaallessen boven school D, in de Waterstraat 13. de Hoogere Burgerschool met conciërgewoning aan de Waterstraat 14. het gymnasium met de daarbij behoorende clavigers woning aan het 's-Gravenhof. De verschillende schoollokalen verkeeren in goeden toestand.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1921 | | pagina 49